Xiaomi Redmi 7 v Globálnej verzii aktuálne stojí menej ako 93€ | BLESKOVÝ VÝPREDAJ

Xiaomi Redmi 7 uvodny
Zdroj: produktová fotografia

Ak nepatríte medzi náročnejších používateľov, alebo chcete kúpiť svojim ratolestiam smartfón tak by ste mali spozornieť. Aktuálne v e-shope GearBest.com prebieha akcia na smartfón Xiaomi Redmi 7 v globálnej verzii.

Xiaomi Redmi 7 Global 2GB/16GB

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Redmi 7 3GB/32GB (EU sklad)

Xiaomi Redmi 7 3GB/32GB

Xiaomi Redmi 7 – najdostupnejší smartfón strednej triedy od Xiaomi

Xiaomi Redmi 7 beží na najnovšej verzii operačného systému Android 9 Pie v kombinácii s populárnou nadstavbou MIUI 10. Telefón ponúka 6,26“ HD+ displej (1520 x 720 bodov), ktorý je pokrytý krycím sklíčkom Gorilla Glass. Nechýba samozrejme ani selfie kamera s rozlíšením 8MP.

Xiaomi Redmi 7 displej
Zdroj: produktová fotografia

Telefón je poháňaný procesorom strednej triedy Qualcomm Snapdragon 632, ktorý dopĺňa grafických čip Adreno 506, 2GB RAM a 16GB úložného priestoru, ktorý našťastie možno rozšíriť pomocou pamäťovej karty do veľkosti 512GB (TIP REDAKCIE: pozrite sa na 128GB kartu od Kodaku). Na odkaze nižšie nájdete aj 3GB/32GB verziu smartfónu, ktorá stojí približne o 15€ viac.

Xiaomi Redmi 7 Qualcomm 632 procesor
Zdroj: produktová fotografia

Čo sa týka hlavnej kamery tak tá vo svojej cenovej kategórii schová veľkú časť konkurencie. Telefón totiž disponuje 12MP + 2MP kamerou. Čerešničkou na torte je podpora viacerých inteligentných funkcií. Napríklad, kamera je schopná rozoznať 27 rôznych scén, vďaka čomu vie optimalizovať kvalitu výslednej fotografie. Kamere nechýba samozrejme ani LED blesk, pod ktorým nájdete ešte skener odtlačkov prstov.

Aby sme nezabudli, smartfón je poháňaný akumulátorom s kapacitou 3900mAh, ktorý sľubuje 412 hodín v standby režime, 15,5 hodiny prehrávania hier alebo 8 hodín hrania hier.

Xiaomi Redmi 7 bateria
Zdroj: produktová fotografia

Ak Vás smartfón zaujal a  chcete si spraviť radosť alebo niekomu z vašich blízkych tak ho nájdete na odkaze nižšie. Cena 2GB/16GB verzie smartfónu je aktuálne menej ako 93€, odporúčame však priplatiť si ďalších približne 15€ za 3GB/32GB verziu smartfónu. Mimochodom, nezabudnite na možnosť dopravy EU Priority Line/Priority Line, ktorá je zadarmo, a zároveň prostredníctvom nej sa vyhnete ďalším poplatkom.

Xiaomi Redmi 7 Global 2GB/16GB

Xiaomi Redmi 7 3GB/32GB (EU sklad)

Xiaomi Redmi 7 3GB/32GB

Pozn. redakcie: ceny uvedené v článku sú platné ku dňu publikovania.

Zdroj: TS, vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre