Je vylepšená verzia Redmi Note 7S skutočne vylepšenou? Pozrite sa čím sa líši od klasickej verzie Note 7

Xiaomi Redmi Note 7S predstaveny
Zdroj: VoSveteIt.sk

Približne týždeň dozadu spoločnosť Xiaomi predstavila ďalší smartfón z produktovej línie Redmi Note 7, konkrétne model Redmi Note 7S.

Redmi Note 7 a jeho špecifikácie

Smartfón Redmi Note 7S prišiel na trh s 6,3“ FULL HD+ IPS LCD displej s pomerom strán 19:9 a svietivosťou displeja 450 nitov. Displej zároveň disponuje relatívne vysokou podporou gamutu – 84%. Pre vysvetlenie, gamut označuje o dosiahnuteľnosti farieb v určitom farebnom spektre. Telefón je zároveň poháňaný procesorom Qualcomm Snapdragon 660, ktorý je doplnený o grafický čip Adreno 512 v kombinácií so 3GB/4GB RAM a 32GB/64GB úložným priestorom. Telefón ďalej disponuje batériou s kapacitou 4000mAh, podporou technológie Quick Charge 4.0 (do 18W). Hlavným lákadlom je však 48MP kamera s veľkosťou snímača 1/2 ″, 0,8 μm pixelov, clona f / 1,8, s podporou režimu Super Night s technológie Pixel binningom 4 v 1 (pozn. redakcie: Pixel binning je proces kombinovania elektrického náboja zo susediacich pixelov CMOS do jedného super pixelu, aby sa znížil šum zvýšením pomeru signálu k šumu v digitálnych fotoaparátoch.), ktorý dopĺňa 5MP hĺbkový senzor.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Aký je rozdiel medzi klasickou a S verziou zariadenia?

Po prečítaní špecifikácií sa určite pýtate kde je hlavný rozdiel medzi „klasickou“ verziou Redmi Note 7 a novo predstavenou S verziou. Nuž, veľa tam toho nenájdete. Jediný väčší rozdiel, ktorý by mohol zavážiť pri rozhodnutí sa v prospech „S“ verzie je jeho kamera, a to len čiastočne. Rozdiel v Globálne verzii zariadenia totiž nenájdete. Xiaomi totiž na indickom trhu predstavilo verziu Redmi Note 7 s 12MP kamerou, namiesto 48MP. Inými slovami, v prípade kúpy smartfónu z globálnej distribúcie je úplne jedno, pre ktorý model sa rozhodnete.

Xiaomi Redmi Note 7 Global

Zdroj: vlastný

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre