Xiaomi Redmi 1A – šialene lacný bezrámčekový 23,8-palcový monitor, ktorý jednoducho musíš mať

Posuň svoju kanceláriu, či domácu pracovňu na úplne iný level. Kvalitný bezrámčekový monitor nemusí nutne znamenať obrovskú investíciu.

xiaomi redmi 1a monitor 2
Zdroj: produktová fotografia

Dokonalý bezrámčekový monitor Xiaomi Redmi 1A s 23,8-palcovou uhlopriečkou môžeš mať opäť za šialene nízku cenu. Obľúbený monitor na e-shope Cafago.com po dlhých týždňoch konečne zoženieš aj za menej ako 100 eur. Konkrétne pri využití aktuálne prebiehajúceho bleskového výpredaja môže byť tvoj už za 93,49 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu, samozrejme, bez ďalších poplatkov ako clo a DPH. 

Xiaomi Redmi 1A v bleskovom výpredaji za 93,49 eur nájdeš TU

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Redmi 1A – overená kvalita a štýlový moderný dizajn

Monitor Xiaomi Redmi 1A si drvivú väčšinu svojho hardvéru vypožičiava od svojho súrodenca pôvodne určeného pre globálny trh, monitor Xiaomi Mi 1A. Monitor s „nálepkou“ Redmi však prichádza s dizajnovými zmenami, ktoré rozhodne neuniknú pozornému oku. 

xiaomi redmi 1a monitor
Zdroj: produktová fotografia

Najväčším rozdielom sú ešte menšie rámiky displeja, ktoré z monitoru robia už takmer dokonalý bezrámčekový displej. Minimalistický dizajn si monitor zachováva aj napriek ešte menšej hrúbke iba 7,3 mm, čo určite ocení každý milovník moderného dizajnu. Dizajnovou ako aj praktickou výhodou môže byť aj prítomnosť podstavy v tvare V, ktorá na stole zaberá omnoho menej priestoru, ako bežné riešenia. 

xiaomi redmi 1a porty
Zdroj: produktová fotografia

V kompaktnom a minimalistickom tele monitoru sa nachádza 23,8-palcový IPS panel s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov. Panel ponúka štandardný kontrast s pomerom 1 000:1, obnovovaciu frekvenciu 60 Hz, odozvu 6 ms a v neposlednom rade pozorovací uhol až 178 stupňov. Z hľadiska konektivity je k dispozícii bežný HDMI port, ale aj ešte stále bežne využívaný VGA port

xiaomi redmi 1a 2
Zdroj: produktová fotografia

Monitor Xiaomi Redmi 1A však môže zaujať aj inými parametrami a vychytávkami, ktoré určite stoja za pozornosť. Spomenieme napríklad minimálnu spotrebu 24W ale aj prísny certifikát TÜV Rheinland, ktorý zaručuje ochranu zraku v prípade využívania režimu s redukciou škodlivého modrého svetla

Xiaomi Redmi 1A v bleskovom výpredaji za 93,49 eur nájdeš TU

Bezrámčekový monitor Xiaomi Redmi 1A v bezkonkurenčnom bleskovom výpredaji momentálne nájdeš na e-shope Cafago.com. S aktuálnou cenovkou iba 93,49 eur ide o zrejme najatraktívnejší 23,8-palcový monitor na trhu, čo rozhodne stojí za povšimnutie. Ako to už pri e-shope Cafago.com býva zvykom, monitor je dodávaný z nemeckého skladu a to bez akýchkoľvek ďalších poplatkov – žiadny poplatok za dopravu, žiadne clo a DPH.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre