SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi prezradilo, koľko telefónov z produktovej rady Note 11 predali za prvú hodinu od spustenia predaja. To číslo je neuveriteľné!

Xiaomi hlási rekordné čísla, ktoré netipoval pravdepodobne nikto.

Nie je žiadnym tajomstvom, že o produktové rady telefónov Redmi Note je zo strany zákazníkov vo všeobecnosti veľký záujem. Dokazujú to štatistiky, ktoré nedávno zverejnila spoločnosť Xiaomi. Podľa publikovaných čísiel, Xiaomi doposiaľ predalo viac ako 240 miliónov telefónov z produktových rád Note. To je aj jeden z dôvodov, prečo sa aktuálne upierajú všetky oči na produktovú radu smartfónov Note 11, ktorá bola predstavená len pár dní dozadu.

Xiaomi celkovo predstavilo 3 modely telefónov. Ide konkrétne o Note 11, Note 11 Pro a Note 11 Pro+. Telefóny do svojej cenovej kategórie priniesli špecifikácie, ktoré neboli doposiaľ štandardom vo svojej kategórii. Za spomenutie stojí napríklad uviesť podporu rýchleho nabíjania pri výkone 120W v prípade modelu Pro+.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Smartfóny z produktovej rady Redmi Note 11 idú na dračku

Smartfóny sa do predaja dostali v prví deň tohto mesiaca, teda 1. novembra a doslova, zaprášilo sa po na nich, ako po teplých rožkoch. Xiaomi potvrdila, že za necelú hodinu od spustenia predaja, vygenerovali príjem 4 000 miliónov juanov, čo je po prepočte okolo 540 miliónov €. Len pre zaujímavosť, už v prvej minúte a 45 sekunde, spoločnosť si na svoje účty pripísala 2 000 miliónov juanov.

Redmi Note 11_oznamenie o pocte predanych smartfonov v prvej hodine
Zdroj: Redmi

Mimochodom, ak sa pozrieme na počet predaných kusov smartfónov, tak spoločnosť za necelú hodinu od spustenia predaja, predala pol milióna kusov zariadení. Rovnako treba dodať, že Xiaomi ešte pred spustením oficiálneho predaja telefónov, malo nahromadených viac ako 120-tisíc rezervácií.

V každom prípade, budeme netrpezlivo čakať na podrobné štatistiky, ktoré veríme, že Xiaomi zverejní už čoskoro. Zatiaľ to však vyzerá tak, že Note 11 bude pravdepodobne jedna z najúspešnejších rád telefónov, ak nie najúspešnejšia. Mimochodom, smartfóny z produktovej rady Note 11, by mali byť už čoskoro predstavené i na globálnom trhu. Druhým dychom však musíme dodať, že ako sme u Xiaomi zvyknutí, tak pravdepodobne najmenej jeden model smartfonú, uvidíme pod logom dcérskej značky Poco.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close