SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi predstavilo nové inteligentné hodinky Mi Watch Revolve Active. Potešia najmä aktívnych športovcov

Nové inteligentné hodinky do Xiaomi prichádzajú so 117 športovými režimami, GPS, či vodotesnosťou až do 50 metrov.

Spoločnosť Xiaomi opäť rozširuje svoje portfólio inteligentných hodiniek o ďalší atraktívny kúsok. Nové Xiaomi Mi Watch Revolve Active nadväzujú na minuloročného predchodcu, pričom prichádzajú s viacerými vylepšeniami. Tak ako predchodca, aj nový model po stránke funkcií mieri najmä viac na športovcov, no vďaka svojmu univerzálnemu dizajnu poteší aj ľudí, ktorí hľadajú nové hodinky vhodné na každodenné nosenie.

Hodinky nie len pre športovcov

Ako informuje portál Fonearena.com (via Gizchina.com), nové Xiaomi Mi Watch Revolve Active sú vybavené 1,39-palcovým AMOLED displejom s rozlíšením 454 x 454 pixelov a krycím sklom Corning Gorilla Glass 3. Po technickej stránke sú hodinky ďalej vybavené bezdrôtovým pripojením Bluetooth 5.0, či navigačným satelitným systémom GPS a Glonass.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
xiaomi mi watch revolve active 2
Zdroj: Fonearena

V útrobách hodiniek sa ďalej nachádza 420 mAh batéria s prevádzkovou dobou na úrovni 14 dní pri bežnom použití. Samozrejme, pri sledovaní fyzických aktivít s GPS záznamom treba počítať s menšou výdržou, ktorá je zhruba na úrovni 50 hodín v prípade nepretržitého sledovania aktivity s GPS.

Sledovanie zdravia a športových aktivít je samozrejmosťou

Keďže sú hodinky zacielené primárne na športovcov a fyzicky aktívnejších používateľov, ponúkajú aj bohatú výbavu v podobe snímačov sledujúcich práve fyzické aktivity a zdravie používateľa. V hodinkách tak nájdeme snímač na sledovanie srdcového tepu, snímač okysličenia krvi, či klasický spánkový monitoring. Pokročilú výbavu ďalej dopĺňajú klasické snímače ako akcelerometer, gyroskop, barometer, či elektronický kompas a svetelný senzor.

xiaomi mi watch revolve active funkcie
Zdroj: Fonearena

Čo sa týka samotného sledovania športových aktivít, hodinky majú vo svojej softvérovej výbave až 117 športových režimov. Až 17 z nich sa pritom dá považovať za profesionálne športové režimy, pričom dodatočná 100ka sa dá označiť za doplňujúce športové režimy so základným prehľadom o aktivite. Na záver ešte spomenieme, že hodinky disponujú zabudovaným mikrofónom pre spustenie hlasovej asistentky Alexa, ktorá však bude k dispozícii zrejme iba vo vybraných regiónoch.

Dostupnosť v našich končinách je otázna

Hodinky Mi Watch Revolve Active by sa mali dostať do predaja už 25. júna za odhadovanú cenu zhruba 135 amerických dolárov. Aktuálne však nie je známe, či sa hodinky časom dostanú aj do našich končín, poprípade aká by mohla byť ich cenovka v našom regióne. Pri pohľade na ne by sme však minimálne my uvítali, ak by sa hodinky ocitli aj na našom trhu. Ako sa hodinky pozdávajú Vám? Dajte nám vedieť do komentárov.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close