Xiaomi pravdepodobne predstaví už čoskoro nový smartfón. Spomína sa zariadenie Xiaomi Mi CC9

V rámci čínskeho certifikačného úradu TENAA sa objavilo zariadenie s logom Xiaomi, ktoré nesie označenie M1904F3BC. Špekuľuje sa, že to môže byť Mi CC9 telefón

Xiaomi MI 9CCE
Via Gizmochina.com

Spoločnosť Xiaomi pravdepodobne už čoskoro predstaví nový smartfón. V rámci čínskeho certifikačného úradu TENAA sa objavilo zariadenie s logom Xiaomi, ktoré nesie označenie M1904F3BC.

Spolu s označením nového zariadenia sa objavili prvé špekulácie o tom, že by sa mohlo jednať o zariadenie Xiaomi Mi CC9, ktoré by mohlo byť prvým telefónom z kuchyne spoločnosti Meitu, ktoré po akvizícii z konca minulého roka patrí pod krídla spoločnosti Xiaomi. Informuje o tom portál Gizmochina.com.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Neznáme zariadenie z TENAA certifikácie

TENAA certifikácia okrem vizuálu zariadenia odhaľuje aj niekoľko ďalších špecifikácií. Napríklad, že smartfón by mal podporovať rýchle nabíjanie do 18W, čo môže naznačovať, že smartfón bude patriť do kategórie mid-range telefónov.

Ďalej, smartfón by mal byť vybavený trojitou kamerou a LED bleskom. Hlavný snímač by mal disponovať rozlíšením 48MP. Telefón by zároveň mal disponovať OLED displejom, čo môže naznačovať skener odtlačkov prstov umiestnený pod displejom zariadenia.

Xiaomi Mi CC9
Via Gizmochina.com

Aktuálne špekulácie hovoria, že telefón príde s procesorom Qualcomm Snapdragon 730 ktorý bude dopĺňať 6GB/8GB RAM v kombinácii s úložným priestorom 128GB/256GB. Portál Gizmochina.com ďalej píše, že telefón by mal stáť približne 360 $ až 450 $, v závislosti od konfigurácie.

 

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre