SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi pracuje na tričku so vstavaným senzorom na meranie tepovej frekvencie

Xiaomi pracuje na tričku, ktoré je schopné merať srdcový tep, monitorovať polohu a pomôcť pri zlepšení držaní teľa.

Spoločnosť Xiaomi chce zaujať potencionálnych zákazníkov ďalším zaujímavým produktom. V rámci platformy Youpin začala pracovať na tričku so vstavaným senzorom na meranie tepu.

Tričko Zenph

Portál Xiaomimagazine.com píše, že tričko Zenph v súčasnosti možno nájsť v rámci crowdfundingovej kampane, ktorá už presiahla požadovanú výšku investície.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Za tričkom stojí spoločnosť Shenzhen Morning Wind Technology, ktorá v strede trička umiestnila čip, ktorý ponúka možnosť merania srdcového tepu. Aby to však nebolo málo, tak čip je schopný merať aj frekvenciu dýchania, ako aj prejdenú vzdialenosť vďaka vstavanému GPS modulu. Výdrž batérie výrobca udáva na 20 dní a dobu nabíjania 90 minút.

 

Xiaomi tricko so vstavanym senzorom na meranie tepu srdca
Zdroj: XiaomiYoupin (via Xiaomimagazine.com)

Druhá zaujímavá vlastnosť trička sa nachádza na zadnej strane (na zadnej strane trička), kde nájdeme systém s názvom SensElast 3D, ktorý je zodpovedný za zlepšenie držania tela počas behu a cyklistiky.

Zdroj: XiaomiYoupin (via Xiaomimagazine.com)
Zdroj: XiaomiYoupin (via Xiaomimagazine.com)

Používatelia budú môcť samozrejme všetko sledovať aj v reálnom čase prostredníctvom prepojenia trička so smartfónom, vďaka technológii Bluetooth. Cena tohto trička pre čínsky trh má byť 199 Juanov, čo je po prepočte približne 30€. Do predaja by sa malo dostať od 20. júla.

Xiaomi tricko so vstavanym senzorom na meranie tepu srdca prepojenie s aplikaciou
Zdroj: XiaomiYoupin (via Xiaomimagazine.com)
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close