Spravodajstvo

Xiaomi PocoPhone F1 si v prípade poškodenia opravíte aj sami. Tvrdia to odborníci, ktorí hovoria že je jednoducho rozoberateľný

Hoci smartfón Xiaomi PocoPhone F1 je v predaji len niekoľko dní tak ani napriek tomu ho netreba nikomu zvlášť predstavovať. Jedná sa totiž o jeden z najrýchlejších smartfónov na trhu, ktorého cenovka je hlboko pod 400€.

Xiaomi PocoPhone F1 rozoberie aj menej skúsený používateľ

Najnovšie si mobilní experti si zobrali na mušku nedávno predstavený smartfón Xiaomi PocoPhone F1, ktorý doslova „vyzliekli“ donaha. Nižšie na obrázku si môžete pozrieť z koľkých jednotlivých komponentov sa skladá samotné zariadenie. Je ich skutočne málo.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi PocoPhone F1 rozbraty
Zdroj: XiaomiToday.com

Ako ste mohli vyššie vidieť tak smartfón sa skutočne skladá z malého počtu komponentov čo z neho robí zariadenia, ktoré si dokáže svojvoľne opraviť aj menej skúsený používateľ (vymeniť starý komponent za nový).

Zariadenie je aktuálne dostupná vo viacerých variantách, ktoré sa od seba líšia veľkosťou operačnej pamäte RAM a úložným priestorom. Cena zariadenia tak kolíše zhruba od 320€ do 400€. Zariadenia je zároveň dostupné z oficiálnej distribúcie vo viac ako 40 krajinách. Nechýba ani Slovensko či Česko.

Xiaomi PocoPhone F1

Zdroj: XiaomiToday.com, úvodný obrázok: Youtube (GSM Arena)

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close