Xiaomi Poco F3 odhalený deň pred predstavením! Ako sa vám páči vzhľad zariadenia?

Xiaomi Poco F3 príde až zajtra, ale aj napriek tomu, sa dostal do obehu jeho oficiálny dizajn.

Xiaomi_Poco znacka
Zdroj: Vosveteit.sk

I keď Poco F3 nebude žiadnou novinkou, prinesie mierne pozmenený dizajn. Už minule sme vás informovali o globálnych názvoch série Redmi K40 a teda viete, že Xiaomi Poco F3 bude len globálnou verziou pre základný model Redmi K40. I tak sa naň veľmi tešíme, lebo prinesie špičkovú výbavu za nízku cenu. Len deň pred predstavením nám Poco odhaľuje dizajn smartfónu obohatený o svoje prvky. Na informáciu poukázal portál XiaomiAdictos.

Zadná strana s Poco úpravou

Xiaomi Poco F3 prinesie základ, ktorý poznáme z modelu pre Čínu, teda z Redmi K40. Farebné varianty budú v bielej a čiernej zhodné ako s čínskym modelom, avšak z verzie Aurora (bledá modrá s postupným prechodom) sa stane čistá modrá. Modrá verzia sa bude taktiež odlišovať od ostatných, pretože získa lomený dizajn podobný obľúbenému modelu Redmi Note 9 Pro v zelenej farbe. Nižšie sa môžete pozrieť na porovnanie dizajnu Xiaomi Poco F3 s pôvodným Redmi K40. Treba povedať, že Poco F3 bude jedným z najatraktívnejších smartfónov tohto roku hneď po boku Mi 11.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Poco F3

Okrem zmeny dizajnu ponúkne Poco F3 i úpravu systému. Poco smartfóny sú známe upravenou nadstavbou MIUI, v ktorej ponúkajú Poco Launcher. Poco Launcher v sebe zahŕňa i tzv. App drawer, teda oddelenú domácu obrazovku od aplikácií, ktoré sa nachádzajú v samostatnom menu.  Rovnako ponúka aj niekoľko ďalších vylepšení v porovnaní so štandardnou MIUI nadstavbou.

Xiaomi Poco F3 príde s čipsetom Snapdragon 870 a 120Hz AMOLED displejom. Ponúkne operačný systém Android 11 s nadstavbou MIUI 12, hlavnú kameru zloženú z troch snímačov (48+8+5 mpx), 20mpx selfie kameru a 4520mAh batériu s 33W rýchlonabíjaním. Smartfón však nedisponuje 3.5mm jackom, slúchadlá budú teda prioritne riešené prostredníctvom Bluetooth. Kompenzácia však príde na strane reproduktorov, ktoré budú duálne.

Vlastníte smartfón z radu Poco či ste fanúšikmi klasických Mi / Redmi smartfónov? A zaujal vás tento model? Podeľte sa s nami o vaše názory v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre