SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi oznamuje oficiálny dátum predstavenia zariadenia Xiaomi Mi 9 Lite

Xiaomi prezrádza dátum predstavenia zariadenia Xiaomi Mi 9 Lite. Stane sa tak v Španielsku, a to už v najbližší pondelok.

Dva dni dozadu sa na známom zahraničnom e-shope objavil v predpredaji smartfón Xiaomi Mi 9 Lite, ktorý ešte nie je oficiálne predstavený. E-shop nepriamo prezradil, že sa bude jednať o vernú kópiu zariadenia Mi CC9. Vyzerá to tak, že spoločnosť Xiaomi sa rozhodla “zoficiálniť” toto zariadenia.

Xiaomi Mi 9 Lite už o pár dní

Na oficiálnom Twitter účte španielskej pobočky spoločnosti Xiaomi sa objavil status, v ktorom informuje verejnosť, že 16.9., teda už v tento pondelok predstaví zariadenia Xiaomi Mi 9 Lite. Fanúšikov spoločnosti, ako môžete nižšie vidieť, láka na 32-megapixelovú selfie kameru a 48-megapixelový hlavný snímač.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi tak nepriamo potvrdzuje, že informácie týkajúce sa toho, že Mi Lite 9 bude vernou kópiou zariadenia Mi CC9, sú pravdivé. Zariadenie okrem toho by malo disponovať 6,39” AMOLED displejom s vnoreným sekenerom odtlačkov prstov, procesorom Snapdragon 710, 6GB RAM a 64GB/128GB úložným priestorom. Okrem toho sa používatelia môžu tešiť na podporu FM rádia, 3,5 jacka pre slúchadlá, NFC čip, či na veľkú 4030mAh batériu s podporou rýchleho nabíjania do 18W.

Ak ste nemali doteraz príležitosť zoznámiť so zariadením Mi CC9, tak si môžete nižšie pozrieť video recenziu portálu Techtablets.com.

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close