Xiaomi opäť ovládlo výkonnostný rebríček AnTuTu! Historický rekord pokoril ešte nepredstavený smartfón

V rebríčku AnTuTu sa nedávno objavil záhadný smartfón od Xiaomi. Ide o prípadný model Xiaomi Mi 10 Pro Plus?

Xiaomi Mi 10 Pro_AnTutu
Zdroj: Youtube (Brandon Le Proktor)

Chystá sa čoraz viac populárny čínsky výrobca, Xiaomi, opäť ovládnuť výkonnostný rebríček AnTuTu, ktorý „preveruje“ výkon takmer všetkých Android zariadení? Najnovšie informácie priamo z domáceho prostredia naznačujú, že novým rekordérom by mohol byť doposiaľ nepredstavený smartfón nesúci označenie Xiaomi M2007J1SC, no už pri pohľade na samotný výsledok je jasné, že s najväčšou pravdepodobnosťou ide o stále utajovaný smartfón Xiaomi Mi 10 Pro Plus.

Xiaomi Mi 10 Pro Plus údajne vsadil na overený čip od Qualcommu

Ako informoval čínsky insider a následne čínske médiá, zariadenie, ktoré v rebríčku AnTuTu získalo rekordných 687 422 bodov, je poháňané klasickým overeným procesorom Snapdragon 865 od spoločnosti Qualcomm a nie očakávanou platformou Snapdragon 865+, ktorá by mohla ponúknuť ešte o čosi vyšší výkon. Ak je tomu naozaj tak, je úctyhodné, že sa Xiaomi podarilo z tohto procesoru „vyžmýkať“ ešte viac, ako pri už existujúcich modeloch.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
xiaomi mi 10 pro plus antutu
Zdroj: ITHome

Predstavenie je už za rohom

I keď doposiaľ neboli uvedené žiadne oficiálne informácie o prípadnom predstavení, samotný riaditeľ Xiaomi Lei Jun nedávno prezradil, že predstavenie očakávaného vlajkového smartfónu je naozaj za rohom a môžme ho očakávať už čoskoro. Zahraničné zdroje uvádzajú, že smartfón bude určite predstavený už v prvej polovici mesiaca august, čo sú určite skvelé správy pre všetkých fanúšikov Xiaomi.

O zariadení Xiaomi Mi 10 Pro Plus, ktoré sa doposiaľ označovalo ako Xiaomi Mi 10 Super Large Cup, sme počuli už viacero informácií, pričom všetko nájdete priamo na našom webe. Samotný výsledok z rebríčka AnTuTu však poukazuje na nepresnosť uniknutých informácií, keďže v útrobách zariadenia nakoniec zrejme nájdeme úplne iný procesor. Na detailnejšie informácie si tak musíme ešte zopár týždňov počkať, keďže nejasností ohľadom tohto zariadenia je stále mnoho.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre