SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi odhaľuje, koľko doposiaľ predali smartfónov z produktovej rady telefónov Redmi Note. Prispeli ste do týchto čísiel i vy?

Smartfóny z Redmi Note sú zjavne medzi používateľmi nesmierne populárne.

Nie je žiadnym tajomstvom, že Xiaomi v súčasnosti patrí medzi najväčších predajcov smartfónov na svete. V prípade Android smartfónov je dokonca druhým najväčším predajcom telefónov. Rovnako treba povedať, že pod krídlami Xiaomi nájdeme i telefóny značky Redmi, Poco, či Black Shark. Dáta ešte z novembra minulého roka odhalili, že paradoxne telefóny Redmi sú tie, ktoré tvoria najväčší podiel na celkových predajoch smartfónov. Konkrétne hovoríme o tom, že celkovo tri štvrtiny predaných telefónov spoločnosti, sú zariadenia Redmi.

O telefóny Redmi Note je medzi používateľmi nesmierne veľký záujem

Jednou z vôbec najúspešnejších produktových rád telefónov spoločnosti, sú zariadenia Redmi Note. Xiaomi najnovšie prostredníctvom sociálnej siete Twitter prezradilo, koľko doposiaľ bolo predaných telefónov Note. K 31. decembru minulého roka Xiaomi doposiaľ predalo 240 miliónov smartfónov Note.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Zároveň treba uviesť, že hovoríme o sumárnych číslach všetkých predaných telefónov spoločnosti s prívlastkom Note. Netreba však zabúdať na to, že spoločnosť mnoho smartfónov Redmi predáva na iných trhoch pod inou značkou, najmä s logom Poco. Inými slovami, ak by došlo k sčítaniu i týchto čísiel, tak by finálny výsledok spoločnosti bol úplne niekde inde, ako v súčasnosti Xiaomi prezentuje.

V závere nám nezostáva nič iné dodať, že na našom trhu by sa čoskoro mala dostať produktová rada smartfónov Redmi Note 11, ktorá sa však bude predávať i pod značkou Poco.

Vlastníte aj vy jeden z telefónov Redmi Note? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close