Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mijia skrutkovač 16 v 1 – dostupný pomocník, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácnosti

Račňa s krútiacim momentom až 20 Nm a sada až 16 pribalených bitov sa rozhodne hodí každému domácemu kutilovi.

Spoločnosť Xiaomi prichádza na trh s ďalším skvelým nástrojom, ktorý určite poteší veľkú časť domácich kutilov. Multifunkčný Xiaomi Mijia skrutkovač 16 v 1 spája hneď niekoľko nástrojov, ktoré by rozhodne nemali chýbať v žiadnej domácnosti. Ako to už pri výrobkoch spoločnosti Xiaomi býva zvykom, cenovka tohto multifunkčného skrutkovača je naozaj priaznivá. Na e-shope Cafago.com dokonca momentálne klesna na skvelých 20,39 eur s bezplatným doručením. 

Skrutkovač Xiaomi Mijia 16 v 1 za 20,39 eur nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Račňa s vysokým krútiacim momentom

Xiaomi Mijia skrutkovač 16 v 1 využíva efektívnu račňu so 45 zubami, vďaka čomu je skrutkovanie naozaj efektívne a vysoko účinné. Výhodou je aj skrutkovanie s krútiacim momentom až 20 Nm, ktoré sa v domácnosti určite bude hodiť. 

xiaomi mijia skrutkovac 16 v 1
Zdroj: Cafago

Pohodlná rukoväť a predlžovacia tyčka 

Pohodlná fazetovaná rukoväť je navrhnutá tak, aby dokonale sedela v každej ruke. Skrutkovač tak sedí v ruke aj pri naozaj vysokom tlaku a zaťažení bez toho, aby ste sa pri skrutkovaní zničili celú dlaň. Pri skrutkovaní menej dostupných šróbov sa určite bude hodiť aj predlžovacia tyčka z ocele. 

xiaomi mijia skrutkovac 16 v 1 3
Zdroj: Cafago

Sada 16 bitov s možnosťou skrytia priamo v tele skrutkovača

Skrutkovač vo svojom balení obsahuje aj sadu 16 bitov z kvalitnej legovanej ocele S2 (obojstranných) s tvrdosťou 60 HRC. Bity sú tak dostatočne tvrdé, aby ti v domácnosti poslúžili až po dobu niekoľkých rokov. Pri používaní sa určite zíde aj vnútorný priestor pre skrytie všetkých bitov. Všetky bity tak budeš mať neustále po ruke bez nutnosti ich hľadania vo svojom „vercajchu“. 

Skrutkovač Xiaomi Mijia 16 v 1 za 20,39 eur nájdeš na Cafago.com

Xiaomi Mijia skrutkovač 16 v 1 momentálne nájdeš v najlepšej ponuke na e-shope Cafago.com už za 20,39 eur. Samozrejmosťou je bezplatné doručenie bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo či DPH. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close