Xiaomi Mijia G1 – najlacnejší robotický vysávač s mopovaním od Xiaomi aktuálne za neodolateľne nízku cenu

Najlacnejší robotický vysávač z portfólia spoločnosti Xiaomi však prichádza s technológiami, ktoré by ste v tejto cenovej kategórii hľadali márne.

xiaomi mijia g1 2
Zdroj: TomTop

Spoločnosť Xiaomi už roky patrí medzi popredných výrobcov v segmente tyčových a robotických vysávačov. Xiaomi neustále vylepšuje svoje portfólio týchto produktov, pričom najnovšie prichádza na trh s doposiaľ najlacnejším modelom, ktorý však aj napriek svojej nízkej cene ponúka nekompromisné technológie. Zoznámte sa s novým robotickým vysávačom a mopom v jednom Xiaomi Mijia G1

Xiaomi Mijia G1 za 148,74 eur s kupónom „CC441“ nájdete TU

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Mijia G1

Nový a zároveň najlacnejší robotický vysávač od spoločnosti Xiaomi prichádza s overenými technológiami, ktoré sme doposiaľ videli iba pri násobne drahších súrodencoch, či konkurentoch. 

xiaomi mijia g1
Zdroj: Cafago

Model Mijia G1 je vybavený japonským motorom NIDEC, ktorý ponúka sací výkon na úrovni 2200 Pa. K dispozícii sú však hneď 4 režimy vysávania, ktoré umožňujú nie len tiché a naozaj nijako rušivé vysávanie, ale aj silný režim pre vysávanie veľkých nečistôt aj z povrchu kobercov. 

xiaomi mijia g1 6
Zdroj: Cafago

Vysávač je doplnený aj o overenú mopovaciu technológiu, ktorá zabezpečuje naozaj kompletné umytie podlahy vo vašom obydlí. Vďaka 200 ml nádržke na vodu a elektrickej vodnej pumpe môžete počítať s tým, že vaše podlahy a parkety budú dokonale čisté. Samozrejmosťou je možnosť regulácie množstva vody, ktoré má mop počas umývanie používať. 

xiami mijia g1 5
Zdroj: Cafago

Aj napriek svojim kompaktným rozmerom iba 350 x 350 mm a naozaj malej výške iba 82 mm dokáže robotický vysávač Xiaomi Mijia G1 prekonať prekážky do výšky až 17 mm. S klasickými prahmi tak nebude mať vysávač žiadny problém. 

xiaomi mijia g1 4
Zdroj: Cafago

Čo sa týka batérie a ďalších funkcií, vysávač disponuje batériou s kapacitou 2 500 mAh, ktorá zabezpečuje chod po dobu až 90 minút. K dispozícii je aj mobilná aplikácia pre ovládanie vysávača, ako aj možnosť plánovania trasy, či prepojenie s hlasovým asistentom. 

Xiaomi Mijia G1 za 148,74 eur s kupónom „CC441“ nájdete TU

Robotický vysávač a mop v jednom Xiaomi Mijia G1 nájdete momentálne v skvelej ponuke na e-shope Cafago.com už za 148,74 eur s bezplatným expresne rýchlym doručením z nemeckého skladu bez ďalších poplatkov ako clo, alebo DPH. Pre uplatnenie zľavy však nezabudni využiť zľavový kupón „CC441.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre