Xiaomi Mi LED TV 4 je najtenší 55″ 4K televízor na svete. Ponúka fantastické funkcie a množstvo obsahu zdarma

Xiaomi Mi Led TV 4

Spoločnosť Xiaomi predstavila dnes doposiaľ najtenší 55″ televízor na svete, ktorý nesie názov Mi LED TV 4 (55). Nový televízor sa môže pochváliť svojou tenkou hrúbkou, vďaka ktorej sa z neho stáva najtenší 55″ televízor na svete. Nechýbajú tiež inteligentné funkcie a množstvo obsahu zadarmo.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Mi LED TV 4 prinesie oproti svojmu predchodcovi viacero noviniek

Inteligentný televízor Xiaomi Mi LED TV 4 ponúka obrovský 55″ panel s rozlíšením 4K. Samotný televízor pracuje s operačným systémom Android TV OS, ktorý obohacuje vlastné grafické prostredie od Xiaomi. O dostatočný výkon sa stará 4-jadrový 64-bitový procesor, 2 GB operačná pamäť RAM a 8 GB úložisko.

Najzaujímavejším údajom nového televízora je jeho hrúbka, ktorá pri najhrubšom mieste dosahuje len 4,9 mm. Nový Mi LED TV 4 je vybavený pokročilým AI, vďaka čomu bude vedieť televízor svojim majiteľom ponúknuť obsah podľa ich záujmov. Systém tak na základe rôznych bodov vyhodnotí, čo sa divákom bude páčiť najviac. Xiaomi vďaka partnerstvám s viacerými veľkými spoločnosťami sľubuje viac ako 500 000 hodín obsahu, z čoho má byť zadarmo až 80 % obsahu. Televízor ponúka podporu Bluetooth 4.0, Wi-Fi 2,4 GHz/5 GHz, 3 HDMI konektory, 2 USB konektory a jeden Ethernet.

Obsahom balenia Mi Led TV 4 bude inteligentný diaľkový ovládač, ktorý obsahuje iba 11 tlačidiel a s televízorom komunikuje prostredníctvom Bluetooth technológie, vďaka čomu nebude nutné ovládačom neustále smerovať na televízor. Dobrou správou je, že je kompatibilný aj s ďalšími Xiaomi produktmi, takže sa s ním bude dať ovládať chytrý televízor či set-top box. Novinka štartuje na cene 503€, pričom na viacerých stránkach už výrobca hlási prvé výpredané kusy, no a ďalšie by sa mali objaviť už budúci týždeň. Mimochodom, cena minuloročnej generácie Xiaomi TV sa pohybuje zhruba na úrovni 375€ spolu aj doručením z EÚ skladov.

Zdroj: Gsmarena.com, obrázky a úvodný obrázok: Gsmarena.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre