SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi Band 4 sú oficiálne predstavené. Prinášajú viacero vylepšení v porovnaní s predošlou generáciou

Tak ako sa očakávalo, tak spoločnosť Xiaomi dnes predstavila novú generáciu fitnes náramku Mi Band. Konkrétne sa jedná o 4. generáciu, ktorá prináša niekoľko vylepšení. Informuje o tom portál Gizmochina.com.

Xiaomi Mi Band 4 sú tu

Len pre zaujímavosť, z 3. generácie Mi Band náramku sa doteraz predalo viac ako 1 milión kusov. Prejdime však k Mi Band 4.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Xiaomi Mi Band 4 predstavene
Zdroj: produktová fotografia

Mi Band 4 fitnes náramok ponúka o 39,9% väčší displej, ktorý tentokrát využíva farebný AMOLED displej. Pokrytý je zároveň ochranným sklíčkom. Tak ako sa predpokladalo, tak fitnes náramok prichádza s podporou NFC technológie (pozn. redakcie: otázna je aktuálne podpra platieb pomocou NFC mimo domovskej Číny).

Xiaomi Mi Band 4 farebny displej
Zdroj: produktová fotografia

Používatelia sa ďalej môžu tešiť na odolnosť voči vode to 5ATM (50 metrov). Upgradom prešli aj senzory, tých aktuálne v hodinkách nájdeme celkovo 6 a sú schopné snímať viacero rôznych typov športov. Napríklad viacero foriem plávania, ako je na voľný štýl, motýlik, kraul a podobne. Nechýba samozrejme ani podpora monitorovania športov ako je beh, cvičenie, jazda na bicykli a ďalšie.

Xiaomi Mi Band 4 farebny displej (1)
Zdroj: produktová fotografia

Ďalšou novinkou je podpora Xiao AI asistenta, prostredníctvom ktorého je možné ovládať IoT produkty z kuchyne Xiaomi, hudbu, a ďalšie veci pomocou hlasových povelov ako aj gest. Prejdime teraz k cene, tá je stanovená na 33$ v prípade NFC verzie. V prípade verzie bez podpory NFC potencionálni zákazníci zaplatia za tento fitnes náramok približne o 8$ menej. Do predaja by sa mali dostať od 14. júna.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close