Pozrite sa, ako si môžete do fitness náramkov Mi Band 4 a Mi Band 5 nahrať typ písma s diakritikou

Pomocou tohto návodu môžete do Mi Band náramkov nahrať typ písma s diakritikou

Xiaomi Mi Band 5_fitness naramok (1)
Zdroj: Youtube (stupidmadworld)

Mi Band náramky nielen v našom regióne, ale naprieč celým svetom, patria medzi populárne zariadenia. Dôvodom je atraktívna cena v kombinácii s pokročilými funkciami. Jeden neduh však tieto náramky majú – a ním je absencia písma s diakritikou. A práve preto by sme vám radi priniesli jednoduchý návod krok po kroku, ako si môžete do Mi Band 4, resp. Mi Band 5 náramku nahrať font písma s diakritikou.

Takto si nahráte do vášho Mi Band náramku písmo diakritikou

Samotný proces inštalácie je veľmi jednoduchým. Budete k tomu potrebovať aplikáciu nižšie a inštalačný súbor písma.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Potom, ako si stiahnete aplikáciu, tak ju zapnite. Všetko odsúhlaste. Nie je potrebné zadávať presnú váhu, vek a ani nič iné. Zbytočne by vás to len zdržovalo. Potom spárujte zariadenie s aplikáciou.

Notify & Fitness for Mi Band
Notify & Fitness for Mi Band
Developer: OneZeroBit
Price: Free

Následne si stiahnite inštalačný balíček písma z tohto odkazu.

Ako stiahnete písmo, tak ho otvorte. Android by vás mal vyzvať, aby ste súbor otvorili prostredníctvom aplikácie Notify for Mi Band (Aktualizuj fimware). Po otvorení inštalačného súboru uvidíte okno, ako môžete vidieť nižšie na treťom obrázku. Následne zvoľte možnosť aktualizácie.

V prípade, ak vám systém automaticky nenavrhne možnosť otvorenia súboru, ktorý ste stiahli pomocou spomínanej aplikácie. Tak si otvorte aplikáciu Notify for Mi Band zvoľte sekciu Nastavenia > Aktualizácia > následne vyhľadajte súbor manuálne, a zvoľte možnosť aktualizácie.

Po krátkej chvíli preprebehne samotná aktualizácia náramku.

Mimochodom, neskôr pri  uvoľnení ďalších aktualizácií spoločnosťou Xiaomi,  font písma vám zostane zachovaný pokiaľ  Xiaomi neaktualizuje samotný typ písma (pozn. redakcie: za posledný rok neevidujeme žiadnu aktualizáciu písma zo strany Xiaomi).  V závere však musím upozorniť, že malé písmo s fontom sa nezobrazuje zatiaľ ideálne. Viď druhú fotografiu nižšie.

Pevne veríme, že návod sa vám páčil.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre