Xiaomi Mi 9 zlomil nový rekord. Prvá vlna predajov tohto smartfónu bola vypredaná v rekordnom čase, ktorý by závidela nejedna konkurencia

Xiaomi Mi 9
Zdroj: produktová fotografia

O zariadení Xiaomi Mi 9 sme mohli dlho čítať desiatky neoficiálnych správ až kým nebol tento smartfón oficiálne predstavený pred pár dňami na MWC 2019.

Xiaomi Mi 9 prišiel s excelentnými parametrami počnúc procesorom Qualcomm Snapdragon 855 s podporu 5G technológie. Výrobca do svojej tohtoročnej vlajkovej lode zároveň implementoval aj viacero ďalších technologických noviniek ako je napríklad skener odtlačkov prstov umiestnený v displeji, podpora rýchleho nabíjania do 27W ako aj podpora bezdrôtového nabíjania do 20W a podobne.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Mi 9 bol vypredaný v rekordnom čase

Spoločnosť spustila prvú vlnu predaja tohto famózneho zariadenia v priebehu včerajšieho dňa prostredníctvom Mi Home obchodov. To čo sa udialo prekvapilo mnohých, smartfón bol vypredaný za 53 sekúnd.

Xiaomi Mi 9 vypredany za 53 sekund
Via Gizmochina.com

Spoločnosť bohužiaľ však nezverejnila počet kusov zariadení, ktoré boli dostupné. S veľkou pravdepodobnosťou možno však na základe predošlých skúsenosti hovoriť o 5 cifernom čísle. Mimochodom, spoločnosť Xiaomi zároveň oznámila aj európske ceny, ktoré potešia mnohých. Xiaomi Mi 9 by sa mal predávať od 449€ (pozn. redakcie: jedná sa o odporúčaciu cenu). Jedným z prvých predajcov v Európe, ktorý začal listovať telefón je Amazon.

Zdroj: Twitter, Gizmochina.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre