SpravodajstvoXiaomi

Smartfóny Xiaomi Mi 9 a Mi Mix 4 by mali dostať do vienka 3 kamery a procesor Snapdragon 855

Rok 2018 bol rokom kedy v smartfónoch začali objavovať nie dva, ale hneď niekoľko kamier. Napríklad spoločnosť Huawei predstavila smartfón s 3 kamerami – Huawei Mate 20 Pro a niekoľko mesiacov na to kórejský gigant predstavil prvý smartfón na svete so 4 kamerami – Samsung Galaxy A9.

Smartfóny s duálnym fotoaparátom, ktoré sa viac menej rozmohli len v minulom roku a stali „bežnými“ zariadeniami. Rok 2019 sa však bude pravdepodobne niesť v inom duchu, v duchu smartfónov s 3 kamerami a nemala by zaháľať ani spoločnosť Xiaomi.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi údajne predstaví smartfóny s 3 kamerami

S najnovšími špekuláciami prišiel bezpečnostný výskumník spoločnosti GF Securities, ktorý vo svojej správe spomenul, že smartfóny Xiaomi Mi 9 a Mi Mix 4 dostanú do vienka trojicu kamier.  Xiaomi Mi Mix 4 by podľa všetkého mal prísť dokonca s periskopovou šošovkou.

Oba smartfóny podľa aktuálnych informácií by mali disponovať procesorom Qualcomm Snapdragon 855 s podporou 5G technológie. Čerešničkou na torte sú špekulácie v prípade zariadenie Mi Mix 4, ktoré by moholo údajne prísť aj vo verzii so skladateľným displejom.

V každom prípade sme zvedaví či sa potvrdia aktuálne dostupné informácie alebo budú vyvrátené. Z nášho pohľadu možno však veriť v procesor Snapdragon 855, je to predsa logické, že nové vlajkové modely dostanú aj upgrade v podobe najnovšieho čipsetu. Zároveň možno pokladať za dôveryhodné aj správy o 3 kamerách.

Zdroj: gsmarena.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close