Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Nepremeškaj akciu na prémioveho 4K drona od Xiaomi z českého skladu. Doma ho môžeš mať už do 5 pracovných dní!

Populárny Xiaomi Mi Dron so 4K kamerou sme na našej stránke spomínali už viackrát, no momentálne je na e-shope gearbest.com dostupný za historicky najnižšiu cenu. Výpredajová cena spolu s kupónom zrazia cenovku na 378€ spolu aj s poštovným. Ako je u stránky gearbest.com zvykom, možný je aj výber z viacerých skladov ako aj možnosti dopravy. My Vám jednoznačne odporúčame zvoliť sklad „G-W-5“, ktorý je českým. Inými slovami okrem expresnej dodávky sa vyhnete aj dodatočným poplatkom. Prípadne ak zvolíte iný sklad tak nezabudnite využiť dopravu EU Express, ktorá ponúka možnosť preclenia zásielky na náklady predajcu.

„Špión“ okolia.  Xiaomi Mi Dron so 4K kamerou 

Zdroj: YT

Spoločnosť Xiaomi je známa najmä vďaka lacnej, no naozaj kvalitnej elektronike a Xiaomi drony nie sú žiadnou výnimkou. S cenovkou nižšou takmer o polovicu oproti konkurenčným dronom DJI ponúkajú naozaj slušnú výbavu, dokonca až takú, že ich môžeme zrovnávať ako konkurentov. Xiaomi Mi Dron prichádza s moderným a praktickým dizajnom. Celú konštrukciu drona rozoberiete za pár sekúnd, vďaka čomu je jeho preprava rýchla a jednoduchá.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Dron je vybavený 4K kamerou, ktorá dokáže natáčať v 360-stupňovom uhle a ponúka širokú škálu nastavení. Kamera klasicky natáča v 4K kvalite s 30 FPS, no taktiež ponúka 2K rozlíšenie s 60 FPS a FULL HD rozlíšenie s parádnymi 100FPS. Kamera dronu sa chváli aj nádhernými fotografiami s rozlíšením 4000×3000 pixelov, ktoré je možné ukladať aj vo formáte RAW. Ako je to u drahších dronov zvykom, dron je vybavený naozaj kvalitným 6-osovým gyroskopom a kamera je zavesená na 3-osovom gimbale, vďaka ktorému nebudú žiadne zábery roztrasené. Vo vzduchu s ním dokážete lietať až 25 minút a ponúka množstvo šikovných funkcií, ktoré dokážete ovládať priamo na Vašom smartfóne. Tento dron je momentálne dostupný takmer za veľmi lákavú cenu za podmienky využitia kupónu „HSCNyear61“, s ktorým zrazíte cenovku tohto drona až na 378€

Xiaomi Mi Dron 4K za 378 eur nájdeš tu

Športové smart hodinky Xiaomi Huami Amazfit

Spolu s dronom od Xiaomi Vám prinášame ďalšiu exkluzivitu. Na e-shope sa prednedávnom objavili aj športové smart hodinky Xiaomi Huami Amazfit, s ktorými počas ranného behu dokážete odpisovať a merať si čas a tep naraz. Tieto hodinky sú momentálne dostupné s kupónom „NyearCZ02“ za menej ako 84€. Xiaomi Huami Amazfit sú vybavené dotykovou obrazovkou, batériou ktorá vydrží až 5 dní, meračom srdcového tepu, akcelerometrom, gyroskopom a výškomerom. Keďže sa jedná o smart hodinky, môžete nimi prijímať hovory, zobrazovať správy, emaily, kalendár, počasie a na obrazovke uvidíte vpodstate všetky notifikácie z aplikácií. Merač srdcového tepu ide nonstop, vďaka čomu budete mať prostredníctvom aplikácie celodenné záznamy o Vašom fyzickom stave. Hodinky Xiaomi Huami Amazfit sú momentálne dostupné za menej ako 84€. Ani pri týchto hodinkách nezabudnite na dopravu EU Express, vďaka ktorej sa zbavíte všetkých hraničných poplatkov ako DPH a CLO alebo cez „Registered Air Mail“, kde ak vydokladujete podpore GearBestu, že ste museli uhradiť DPH za hodinky, tak Vám tieto vzniknuté náklady uhradí.

Akciu na športové smart hodinky od Xiaomi nájdeš tu

 


Zdroj: vlastný
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close