SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Mi 10 Pro bude údajne podporovať rýchle nabíjanie do 50W. Tvrdí to známy tipster

Známy tipster prináša informácie o rýchlom nabíjaní zariadenia Xiaomi Mi 10 Pro, ktoré rozvirujú debatu o predošlých informáciách z 3C certifikácie.

Zariadenie Xiaomi Mi 10 Pro by malo byť podľa najnovších informácií možné nabiť z 0% na 100% za 35 minút. Hovorí to jeden zo spoľahlivejších tipsterov, ktorý už viackrát správne predpovedal špecifikácie viacerých zariadení.

Xiaomi-MI-10-Pro-35-Minutes-Charging-1
Zdroj: playfuldroid.com

Zariadenie by malo podľa neho podporovať technológiu rýchleho nabíjania do 50W, avšak len prostredníctvom káblového nabíjania. Čo sa týka bezdrôtového nabíjania, tak o ňom momentálne nemáme bližšie informácie. Podľa tipstera spoločnosť Xiaomi napreduje aj na vývoji bezdrôtového nabíjania, avšak nemyslí si, že Xiaomi predstaví zariadenie s 50W bezdrôtovým nabíjaním v priebehu prvej polovice budúceho roka.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

V súčasnosti lídrom v oblasti rýchleho nabíjania je spoločnosť Oppo so smartfónom Reno Ace, ktoré podporuje rýchle nabíjanie do 65W, vďaka ktorému je možné nabiť batériu s kapacitou 4 000mAh z 0 % na 100%   do 28 minút.

Oppo Reno Ace
Zdroj: produktová fotografia

Mimochodom, v priebehu minulého mesiaca boli certifikované (3C Certificate) čínskymi úradmi 2 neznáme zariadenia z kuchyne Xiaomi, ktoré odhalili kódové označenia smarfónov J1 a J2 a prítomnosť nabíjačky MDY-11-EF (30W), ktorá je dodávaná aj v prípade zariadenia Mi CC9 Pro a nabíjačka MDY-11-EB s podporou rýchleho nabíjania do 66W. Práve tu vznikli špekulácie, že by sa mohlo jednať o zariadenia Mi 10 a Mi 10 Pro. Otázkou však je, ak sú slová známeho tipstera pravdivé a certifikácia odhalila smartfóny Mi 10 a Mi 10 Pro, prečo by Xiaomi dodávalo rýchlo nabíjačku s podporou 66W? Na druhej strane, nikto oficiálne nepovedal, že sa jedná o smartfóny Mi 10, resp. Mi 10 Pro, ktoré sme mohli vidieť v prípade certifikácie. Kľudne to môžu byť aj iné modely smartfónov. Je to však nepravdepodobné.

nezname xiaomi zariadenia
Zdroj: playfuldroid.com

V každom prípade, jediná informácia, ktorá sa doteraz potvrdila ohľadne zariadení je, že smartfón Mi 10 bude poháňaný procesorom Snapdragon 865.

Myslíte si, že slová známeho tipstera ohľadne podpory rýchleho nabíjania do 50W sú pravdivé?

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close