Spravodajstvo

Xiaomi Mi 10 by mohol byť predstavený v rovnaký deň, ako plánuje predstaviť nové zariadenia aj Samsung

Sociálnou sieťou Weibo začal kolovať plagát so zariadením Xiaomi Mi 10, ktorý odhaľuje nie len samotné zariadenie, ale aj dátum jeho predstavenia.

Xiaomi Mi 10 je smartfónom, ktorý je z kategórie najočakávanejších tohto roku. Ide to totiž o nadchádzajúcu vlajkovú loď jedného z najväčších výrobcov smartfónov na svete. V posledných dňoch sme sa mohli dozvedieť o zariadení viacero informácií pričom niektoré z nich boli z dôveryhodnejších, a iné zas z menej dôveryhodnejších zdrojov. Najnovšie sociálnu sieť Weibo zaplavuje plagát, na ktorom má byť údajne zachytená nadchádzajúci vlajková loď spoločnosti Xiaomi spolu aj s dátumom 11. február. Ak sa podarí overiť pravosť plagátu, tak by to mohlo znamenať, že smartfón Mi 10 bude oficiálne predstavený približne o 3 týždne? Na tému upozorňuje portál Gizmochina.com. Mimochodom, prvé informácie o tom, že zariadenie by mohlo byť predstavené v úvode februára sa objavili ešte začiatkom januára, mnohí im však neprikladali zvýšenú pozornosť. Je tak možné, že zverejnený plagát, ktorý začal kolovať sociálnou sieťou Weibo je pravdivým.

Xiaomi Mi 10 predstavenie
Zdroj: Weibo

Podarí sa Xiaomi zatieniť predstavenie nových zariadení Galaxy

V rovnaký deň plánuje predstaviť novú produktovú radu smartfónov aj spoločnosť Samsung. Podľa aktuálne dostupných správ by mali byť predstavené zariadenia Samsung Galaxy S20 a skladateľný smartfón Galaxy Fold 2 s cenovkou okolo 1000$. Podarí sa podľa Vás spoločnosti Xiaomi zatieniť predstavenie zariadení z kuchyne kórejskej spoločnosti.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Od zariadenia Xiaomi Mi 10 sa očakáva, že prinesie procesor Qualcomm Snapdragon 865 v kombinácií so 10GB RAM, 6,5“ OLED displejom so zobrazovacou frekvenciou 90Hz, štvoricu zadných kamier s hlavným 64-megapixelovým snímačom (pozn. redakcie: v prípade Pro verzie sa očakáva 108-megapixelový hlavný snímač), 4 500mAh batériu s podporou rýchleho nabíjania do 40W (resp. 30W v prípade bezdrôtového nabíjania) a reverzným nabíjaním do 10W (pozn. redakcie: v prípade Pro verzie sa očakáva rýchle nabíjanie do 66W/40W).  Mimochodom, očakávaná cena smartfónu Xiaomi Mi 10 je približne na úrovni od 450€.

Toto sú 3 najočakávanejšie smartfóny od Xiaomi, ktoré by mali byť predstavené v najbližšie týždne až mesiace

Vyzerá to tak, že 11. február bude veľmi zaujímavým dňom, pričom Xiaomi pravdepodobne vsadí na to, že dokáže z pohľadu mediálneho humbugu pokryť dostatočný mediálny priestor, a to aj napriek tomu, že najväčší výrobca smartfónov na svete sa chystá predstaviť nové zariadenia.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close