SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi má ďalšie eso v rukáve: Už o dva dni predstaví výnimočný smartfón, aký na trhu ešte nemáme!

Redmi Note 11T Pro+ sa stal prvým smartfónom od Xiaomi, ktorý získal špeciálnu certifikáciu displeja. Pozrite sa, o čo v tomto prípade ide.

O najbližšom predstavovaní nových produktov z dielne Xiaomi a dcérskeho Redmi ste už určite počuli. Už v utorok má prebehnúť odhalenie najnovších modelov zo série Redmi Note 11T a spolu s nimi máme prvýkrát vidieť aj Mi Band 7 a aj ďalšie produkty z dielne čínskeho giganta. A práve jeden z modelov z radu Redmi Note 11T má získať vlastnosť, ktorú mu ostatní výrobcovia smartfónov budú závidieť. O čo v prípade nového smartfónu pôjde a ktorý model si vyslúžil takúto jedinečnosť? Odpoveď nám prináša komunita xiaomiui a my sa na ňu teraz pozrieme spoločne.

Prémiový displej v podaní Xiaomi

Keď sme sa pred pár dňami pozreli na výbavu smartfónov z radu Redmi Note 11T, niektorí určite ostali zaskočení. Celá táto séria smartfónov má totiž priniesť IPS LCD displeje, ktoré sú v rade Redmi Note určite krokom späť. Alebo sme si to aspoň mysleli. Najnovšie totiž vyšla na verejnosť informácia, že nemá ísť o len také lacné IPS LCD panely, ktoré môžeme nájsť v lacnejších smartfónoch. Už vieme, že Xiaomi má využiť 144Hz panely od spoločnosti TCL. Najnovšia generácia týchto displejov však spoločnosti vyslúžila ocenenie, ktoré nenájdeme v akomkoľvek obyčajnom smartfóne.

V hodnotení Displaymate si totiž jeden zo smartfónov tohto modelového radu vyslúžil hodnotenie A+. Takéto hodnotenie nájdeme zvyčajne vo vlajkových smartfónoch. Doteraz sa navyše s takýmto hodnotením obišli len zariadenia s AMOLED displejmi, no IPS LCD panel by sme takto hľadali len márne. A práve Redmi Note 11T Pro+, ktorý nám Xiaomi odhalí už v utorok, si vyslúžil hodnotenie Displaymate A+. Musíme uznať, že naše predchádzajúce úsudky z displejov v tomto modelovom rade boli predčasné a čínsky gigant si na zariadeniach dal naozaj záležať.

Čo všetko budeme môcť už v utorok vidieť

Ako už všetci dobre vieme, v utorok 24.5. o 13:00 budeme môcť sledovať odhalenie nových produktov od Xiaomi. Hlavnými hviezdami predstavenia budú smartfóny z radu Redmi Note 11T, ktoré by mali byť celkovo tri. Okrem toho nás však čínsky gigant láka aj na spomínané predstavenie novej generácie fitness náramku Mi Band. Mi Band 7 získa väčší displej, množstvo nových funkcií ale aj lákavú cenu, ktorá by sa mala pohybovať okolo 50 eur.

Navyše by sa počas predstavenia mali objaviť aj nové bluetooth slúchadlá. Xiaomi totiž plánuje predstaviť aj Redmi Buds 4 Pro. Predstavovanie nových produktov teda bude obsahovať množstvo noviniek. O nových produktoch, ktoré čoskoro uvidíme, vás samozrejme budeme informovať. Upozorňujeme vás však, že nové produkty čínsky gigant zatiaľ predstaví len v Číne. V Európe sa teda pravdepodobne predstavia až neskôr.

Budete sledovať predstavenie nových produktov od Xiaomi? A plánujete aj kúpu niektorého z nich? Podeľte sa s nami v komentároch!

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close