Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Jimmy JV85 Pro – najvýkonnejší tyčový vysávač od Xiaomi je opäť dostupný v skvelej zľave

Minuloročný trhák v podobe vysávača Xiaomi Jimmy JV85 Pro je opäť v ponuke e-shopu Geekbuying.com.

Spoločnosť Xiaomi ešte počas minulého leta predstavila svoj nový tyčový vysávač Xiaomi Jimmy JV85 Pro, ktorý bol v tej dobe najvýkonnejším vysávačom v celom portfóliu značky. Táto minuloročná novinka však stále patrí na prvé priečku na trhu s tyčovými vysávačmi a neustále valcuje konkurenciu. Najväčším ťahákom však nie sú iba špičkové technické špecifikácie, ale aj luxusná cenovka. Tá momentálne na e-shope Geekbuying.com činí iba 260,39 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu, čo je naozaj skvelá akcia, aká sa neodmieta. 

Xiaomi Jimmy JV85 Pro s kupónom „JV85PRO5“ za 260,39 eur nájdeš TU

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi JIMMY JV85 Pro – na trhu mu budete konkurentov hľadať márne

Minuloročná od populárneho výrobcu Xiaomi prichádza s naozaj bezkonkurenčným sacím výkonom na úrovni až 200 AW. Ten zabezpečuje bezkartáčový motor s výkonom až 550 W a účinnosťou na úrovni až 55%.

Xiaomi Jimmy JV85 Pro_telo
Zdroj: Vosveteit.sk

Silnou stránkou nového tyčového vysávača JIMMY JV85 Pro je aj skvelá výdrž batérie, ktorá pozostáva až z 8 lítiových batérií. Tie v spolupráci s vysoko účinným motorom dokážu zabezpečiť chod po dobu až 70 minút. Pochopiteľne, pri nutnosti využitia plného výkonu treba počítať s tým, že výdrž vysávača poklesne na zhruba 15 minút. 

Xiaomi Jimmy JV85 Pro_indikator baterie
Zdroj: Vosveteit.sk

Vysávače JIMMY sa už roky vyznačujú naozaj skvelým ergonomickým dizajnom, ktorý si tentokrát nechala spoločnosť Xiaomi patentovať. Ako to už pri týchto vysávačoch býva zvykom, pri čistení oblastí pod posteľou či gaučom sa nemusíte zbytočne ohýbať, keďže stačí využiť ohybný kovový kĺb. 

JIMMY-JV85-Pro_nadstavce
Zdroj: Xiaomi

Pri používaní vysávaču JIMMY JV85 Pro sa nemusíte obávať ucpania, či rýchleho naplnenia zbernej nádoby. Unikátny a patentovaný cyklónový dizajn zabezpečuje stály a rýchly prietok vzduchu, pričom eliminuje zablokovanie akejkoľvek časti vysávača. Vhod príde aj ešte väčšia nádoba na nečistoty, ktorá pri tomto modeli narástla na 0,6 litra

Xiaomi Jimmy JV85 Pro_nadstavec vysavaca
Zdroj: Vosveteit.sk

Na záver treba určite spomenúť, že v balení vysávača JIMMY JV85 Pro nájdete naozaj širokú sadu nadstavcov a adaptérov, vďaka ktorým vysajete naozaj všetky plochy, ktoré nájdete v domácnosti. Vysávač si hravo poradí s dlhými vlasmi, chlpmi od domácich miláčikov, či dokonca so znečistenými povrchmi v aute, alebo s matracmi. 

Xiaomi Jimmy JV85 Pro s kupónom „JV85PRO5“ za 260,39 eur nájdeš TU

Spomínanú akciu na tento vysávač momentálne nájdeš na e-shope Geekbuying.com. Pri využití zľavového kupónu „JV85PRO5“ aktuálne ušetríš nemalé peniaze, keďže cenovka vysávača spoločne s bleskovým výpredajom klesne iba na 260,39 eur. Samozrejmosťou je bezplatné doručenie z nemeckého skladu bez akýchkoľvek skrytých poplatkov. Pokiaľ by si sa chcel o vysávači Jimmy JV85 Pro dozvedieť niečo viac, určite ti dávame do pozornosti aj našu jesennú recenziu na tohto pomocníka do domácnosti. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Zobraziť komentáre
Close
Close