Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Jeeback G2 – skvelý masážny prístroj na krčné svalstvo aktuálne kúpiš za neodolateľne nízku cenu

Nepremeškajte atraktívnu akciu na masážny nákrčník Xiaomi Jeeback G2, ktorý uvoľní stuhnuté svalstvo na vašom krku

Spoločnosť Xiaomi nás už niekoľkokrát presvedčila o tom, že dokáže vyrobiť naozaj všetko. Dobrým príkladom všestrannosti obľúbeného čínskeho výrobcu je aj produkt Xiaomi Jeeback G2, ktorý dokonale uvoľní namáhané krčné svalstvo.

Xiaomi Jeeback G2 za skvelých 47.99 nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Pohoda na akomkoľvek mieste

xiaomi jeeback g2 2_opt
Zdroj: TomTop.com

Masážny nákrčník Xiaomi Jeeback G2 je vďaka jeho minimálnym rozmerom použiteľný naozaj kdekoľvek, či už v priamo v práci, v pohodlí domova, alebo dokonca aj počas cestovania v aute. Jeho využitie takmer kdekoľvek je zaručené aj vďaka zabudovanej batérii s kapacitou až 1400 mAh, ktorá zaručuje chod po dobu zhruba 4 hodín.

Vhodný na mnohé partie

Trojica masážnych hláv, ktoré využívajú nízkofrekvenčné masírovanie, zaručujú naozaj všestranné použitie na akékoľvek partie, kde sa dá samotný prístroj umiestniť. Perfektnú masáž si tak môžete dopriať nie len v oblasti krku, ale napríklad aj v oblasti stehien, lýtok, či chrbta.

Spomínané masážne hlavy s viacerými režimami masírovania využívajú aj aktívne zohrievanie na 42°C, vďaka čomu je masáž oveľa intenzívnejšia a viac uvoľňujúca.

xiaomi jeeback g2 3_opt
Zdroj: TomTop.com

Na záver určite spomenieme, že Xiaomi Jeeback G2 je možné prepojiť s vašim smartfónom, ktorý umožňuje široké možnosti nastavení v rámci rôznych režimov masáže.

Xiaomi Jeeback G2 za skvelých 47.99 nájdeš na TomTop.com

Masážny nákrčník Xiaomi Jeeback G2 môžete momentálne najvýhodnejšie zakúpiť na e-shope TomTop.com, ktorý jeho cenovku zrazil na vynikajúcich 47,59 eur s bezplatnou dopravou z nemeckého skladu. Doma ho tak môžete mať už o pár dní. PS: tento produkt v našich končinách nikde nezoženieš, takže sa jedná o unikátnu možnosť.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close