Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Toto neprehliadni! Xiaomi Amazfit Bip smart hodinky prvýkrát klesli pod magickú hodnotu! Ponuka je časovo limitovaná

Huami a Xiaomi, dve spoločnosti ktoré dali spolu hlavy dokopy, výsledkom sú produkty ktoré patria medzi tie najobľúbenejšie a kvalitnejšie. Dnes sme pre vás v rámci Tipu redakcie vybrali preto smarthodinky Xiaomi Huami Amazfit Bip Lite, ktoré ponúkajú obriu výdrž v podobe až 45 dní.

Xiaomi Huami AMAZFIT Bip Lite kúpiš za historicky najlepšiu cenu tu

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Huami Amazfit Bip Lite, smarthodinky pre všetky vekové kategórie

Jedná sa o jednu z alternatív oproti klasickému Mi Band 2 fitnes náramku či okrúhlej verzii Amazfit hodiniek. Okrem dizajnových zmien však prinášajú aj ďalšie novinky. Poďme však pekne po poriadku. Zariadenie ponúka 1.78“ displej s rozlíšením 176 x 176 bodov, ktorý je pokrytý krycím sklíčkom Gorilla Glass.

Zdroj: Youtube

Vode sa nebudete musieť vyhýbať

Hodinky sa môžu pochváliť aj IP68 certifikáciou, inými slovami nie sú náchylné voči poškodeniu v prípade kontaktu s vodou. Poteší aj extrémna výdrž batérie, ktorá v podstate nemá obdoby – 45 dní v režime stand-by.

Zdroj: Youtube

Sú nabité technológiami

Hodinky okrem vode odolnosti či extrémnej dlhej výdrže batérie ponúkajú aj viacero vychytávok. Napríklad GPS a GLONASS lokalizáciu, senzor na meranie srdcového tepu, notifikácie, krokomer, pripomienkovač, monitoring spánku či dokonca barometer, ktorý sa len tak nevidí v obdobných zariadeniach. Nechýba ani možnosť prijímania hovorov.

Zdroj: Youtube

Momentálne ich cena je nastavená pod 50€ ču ešte nebolo. Preto ak uvažujete  o chytrých hodinkách tak by ste nemali dlho váhať. Ponuka e-shopu je totiž limitovaná. Mimochodom, ak si nie si istý týmito hodinkami tak si prečítaj našu recenziu, ktorú sme Vám priniesli len nedávno. 

PS: ak si čítal našu recenziu poriadne tak ťa určite poteší, že hodinky je možné spárovať ako s Androidom, iOS tak aj operačným systémom Windows Mobile (cez aplikáciu 3 strany).

xiaomi amazfit hodinky cena
Zdroj: vlastný

Xiaomi Huami AMAZFIT Bip Lite kúpiš za historicky najlepšiu cenu tu

Zdroj: Youtube, TS

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close