Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Haylou RT (LS05S) – najnovšie inteligentné hodinky Haylou s luxusne nízkou cenou

Nové Xiaomi Haylou RT prichádzajú s overenými technológiami, krásnym moderným dizajnom a v neposlednom rade atraktívnou cenou.

Značka Haylou je na trhu s inteligentnými hodinkami a bezdrôtovými slúchadlami už takmer notoricky známa. Dostupná podznačka čínskeho giganta Xiaomi zožala v minulom roku obrovský úspech, keďže práve produkty z portfólia značky Haylou si našli fanúšikov po celom svete. Atraktívne cenovky väčšiny produktov však nie sú jediné, čím sa produkty Haylou vyznačujú. Výrobca si vo svojich produktoch potrpí aj na dizajn zariadení, ako aj na implementáciu kvalitných technológií. Nie je tomu inak ani v prípade najnovších inteligentných hodiniek s označením Xiaomi Haylou RT (LS05S), ktoré si môžeš uchmatnúť aj na e-shope TomTop.com už za 35,69 eur. Spomenie však, že v prípade objednávky treba zvoliť bezplatnú dopravu Duty Free Shipping, aby ste sa vyhli zbytočným poplatkom navyše. 

Xiaomi Haylou RT (LS05S) za 35,69 eur nájdete na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Xiaomi Haylou RT (LS05S)

Hodinky Haylou RT LS05S logicky podľa ich názvu vychádzajú z minuloročného mimoriadne obľúbeného Haylou Solar LS05. Nový model však prichádza s čiastočne obmedzeným dizajnom. Kovové telo hodiniek je v tomto prípade viac hranaté a na pohľad o čosi masívnejšie. Pridané bolo aj ďalšie bočné tlačidlo, pričom obe tlačidlá sú tentokrát vystúpené o čosi viac zo samotného tela hodiniek. Hodinky tak vďaka týmto zmenám pôsobia mohutnejšie a o čosi „kvalitnejšie“. 

xiaomi haylou rt ls05s
Zdroj: TomTop

Od svojho predchodcu si hodinky vypožičali väčšinu hardvéru. Aj model Haylou RT tak disponuje okrúhlym TFT displejom s uhlopriečkou 1,28 palca s rozlíšením 240 x 240 pixelov. Displej hodiniek je mimoriadne kvalitný a pýši sa naozaj skvelým rozsahom jasu. Vďaka tomu je zabezpečená výborná čitateľnosť aj pri priamom slnečnom žiarení. 

xiaomi haylou rt ls05s snimac
Zdroj: TomTop

Podobne ako pri hodinkách Haylou Solar LS05, aj model Haylou RT prichádza s podporou až 12 predvolených športových režimov. K dispozícii sú, samozrejme, aj ďalšie funkcionality ako meranie prejdenej vzdialenosti, počítadlo krokov, kalórií, sledovanie srdcového tepu a spánkový monitoring

xiaomi haylou rt ls05s ip68
Zdroj: TomTop

Už tradične ako väčšina hodiniek od značky Haylou, nový prírastok do tejto rodiny prichádza so skvelou výdržou batérie. Výdrž na úrovni až 20 dní vďaka vstavanej 275 mAh batérii, ale aj vďaka pripojeniu Bluetooth 5.0. Pochopiteľne, hodinky je vďaka tomuto pripojeniu možné spojiť so smartfónom cez aplikáciu Haylou Fun. 

Xiaomi Haylou RT (LS05S) za 35,69 eur nájdete na TomTop.com

Hodinky Xiaomi Haylou RT (LS05S) momentálne nájdete v skvelej ponuke na e-shope TomTop.com za 35,69 eur s bezplatným doručením pri výbere dopravy Duty Free Shipping

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close