Nové bezdrôtové slúchadlá Xiaomi Haylou GT2 – väčšia výdrž a lepšie ovládanie za ešte menej peňazí

Podznačka Haylou, ktorá patrí pod krídla Xiaomi, je v posledných mesiacoch naozaj plodná

xiaomi haylou gt2 uvodny_opt
Zdroj: TomTop

Jedna z najrýchlejšie rastúcich značiek v rámci segmentu bezdrôtových slúchadiel, značka Haylou, prichádza na trh s ďalším modelom miniatúrnych bezdrôtových slúchadiel za naozaj fantastickú cenu. Nový model Haylou GT2 prichádza oproti predchodcovi hneď s viacerými výhodami.

Xiaomi Haylou GT2

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nové slúchadlá Xiaomi Haylou GT2

Predchodcu, slúchadlá Xiaomi Haylou GT1 sme na našom webe spomínali už niekoľkokrát, pričom sme si na ne posvietili aj v nedávnej recenzii. Dnes sa teda zameriame na rozdiely, ktoré odlišujú novú generáciu slúchadiel Haylou GT2 od ich predchodcu.

xiaomi haylou gt2 2_opt
Zdroj: TomTop

Väčšia výdrž batérie

Jedným z najzásadnejších rozdielov, ktorým sa nová generácia slúchadiel Haylou GT2 pýši, je väčšia kapacita batéria, ktorá sa odráža aj vo väčšej výdrži slúchadiel. Kapacita batérie v nabíjacom boxe totižto narástla z pôvodných 310 mAh na 380 mAh, čo v praxi znamená až o 3 hodiny počúvania hudby naviac, čiže dokopy ich môžete využívať až po dobu 15 hodín.

Intuitívnejšie ovládanie

Výrobcovia miniatúrnych bezdrôtových slúchadiel časom prišli na to, že dotykové ovládanie priamo na slúchadlách nie je zrovna najpraktickejšou voľbou. Pri ich vyberaní z uší, poprípade pri ich naprávaní sa totižto častokrát stane, že používateľ nechcene prepne pesničku, poprípade stopne prehrávanie audia. Slúchadlá Xiaomi Haylou GT2 sú práve kvôli týmto problémom vybavené fyzickými tlačidlami, ktorých používanie je o čosi prirodzenejšie, ako používanie miniatúrnej dotykovej plochy.

Nenoste so sebou žiadne zbytočné káble

Poslednou novinkou oproti predchodcovi je vylepšený nabíjací box, ktorý je vybavený nie len spomínanou zväčšenou batériou, ale aj zabudovaným nabíjacím káblikom, ktorý úplne odstraňuje potrebu nosenia ďalšieho nabíjacieho kábliku na nabíjanie slúchadiel.

xiaomi haylou gt 2 porovnanie_opt
Zdroj: TomTop

Nová generácia slúchadiel Xiaomi Haylou GT2 je dostupná už v týchto momentoch, pričom s najlepšou ponukou prišiel zahraničný e-shop TomTop.com, ktorý spustil ich predaj už za fantastických 19,12 eur s bezplatnou dopravou.

Xiaomi Haylou GT2

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre