Xiaomi Deerma DEM-F628S – skvelá čistička a zvlhčovač vzduchu s objemom až 5 litrov aktuálne dostupná za skvelú cenu

Trápia vás alergie, či zlá kvalita vzduchu v okolí vášho obydlia? Kúpa kvalitnej čističky a zvlhčovača vzduchu v jednom už dlho nie je drahou záležitosťou

xiaomi deerma dem-f628s
Zdroj: Cafago

Pokukávate po efektívnom riešení, ako spríjemniť vzduch vo vašej domácnosti? Ideálnym riešením je čistička a zvlhčovač vzduchu, ktorý by dokázal vyčistiť vzduch v celej obývačke, či nebodaj v celom vašom obydlí. Takéto zariadenia boli donedávna otázkou niekoľkých stoviek eur. Vďaka príchodu veľkého množstva značiek zo zahraničia sa však už dnes dostávajú do popredia naozaj dostupné alternatívy aj od takých overených výrobcov ako Xiaomi. Tohtoročnú novinku v podobe čističky a zvlhčovača vzduchu v jednom Xiaomi Deerma DEM-F628S si pritom môžete zaobstarať už za skvelých 36,54 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu

Zvlhčovač Xiaomi Deerma DEM-F628S za 36,54 eur nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Kompaktný dizajnový doplnok do domácnosti

Ako je tomu v prípade väčšiny výrobkov od spoločnosti Xiaomi, aj zvlhčovač Xiaomi Deerma DEM-F628S je naozaj dizajnovým skvostom. Ide o moderne vyzerajúce zariadenie s minimálnym množstvom rušivých elementov, vďaka čomu sa hodí do naozaj akejkoľvek domácnosti. Vďaka rozmerom iba 18,7 x 20 x 29,5 cm môžete zároveň zvlhčovač umiestniť takmer kdekoľvek. 

xiaomi deerma dem-f628s 2
Zdroj: Cafago

Napriek výbornej kompaktnosti však zvlhčovač a čistička v jednom ponúka objem vody až 5 litrov, čo je dostatok pre niekoľkohodinovú prevádzku. Keďže zariadenie disponuje aj aktívnym filtrovaním vďaka UV lampe a čisteniu pomocou Ag+, môžte sa spoľahnúť na vynikajúcu kvalitu vzduchu a to nie len po stránke jeho zvlhčenia. 

Dajte vašej domácnosti úplne nový rozmer

Xiaomi Deerma DEM-F628S oproti lacnejším modelom dokáže fungovať aj ako aromatizátor, čiže difúzor vami zvolenej arómy. Pri aktívnom zvlhčovaní vzduchu tak dokážete vašu domácnosť rozvoňať tak, ako si predstavujete. 

Xiaomi Deerma DEM-F628S 4
Zdroj: Cafago

Ovládanie zvlhčovaču nie je žiadna veľká veda. Prehľadný LED displej s otočným tlačidlom obsahuje všetky potrebné informácie, pričom prepínanie režimov rýchlosti, či vypnutie zariadenie je otázkou pár sekúnd. 

xiaomi deerma dem-f628s 3
Zdroj: Cafago

Zvlhčovač využíva už overenú technológiu 360-stupňového rozprašovania vodnej hmly z vrchnej strany zariadenia. Vďaka tomu je zaručené, že zariadenie nepoškodí parkety či prípadný nábytok, na ktorom je zvlhčovač umiestnený. 

Zvlhčovač Xiaomi Deerma DEM-F628S za 36,54 eur nájdeš na Cafago.com

Xiaomi Deerma DEM-F628S momentálne nájdete v skvelej ponuke na e-shope Cafago.com, ktorý tento zvlhčovač ponúka už za 36,54 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu. Vďaka tomuto spôsobu dopravy sa vyhnete dodatočným poplatkom, ako aj niekoľko týždňovému dodaniu. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre