Windows Store na Windows 10 Mobile zariadeniach dostáva ďalšie Fluent Design prvky

Zdroj: vlastný

Nový dizajnový jazyk Fluent Design už zrejme pozná každý náš čitateľ a netreba ho nejako zvláštne predstavovať. Tento dizajnový jazyk môžeme už teraz nájsť v niektorých systémových aplikáciách alebo v samotných súčastiach operačného systému Windows 10. V desktopovej verzii môžeme už teraz nájsť veľké množstvo nových dizajnových prvkov, no na mobilnej platforme sa hľadajú naozaj ťažko. Samozrejme, v niektorých aplikáciách tieto Fluent Design prvky nájdete, no v porovnaní s desktopmi je to naozaj zanedbateľné.

Microsoft to ale s prvkami Fluent Designu na mobilnej platforme myslí vážne a v najnovšej aktualizácii obchodu Windows Store nájdete nové prvky nového dizajnového jazyku. V najnovšej aktualizácií obchodu Windows Store s označením 11708.1001.21.0 nájdete nový vrchný panel s mierne priehľadným akrylovým pozadím. Vyzerá to ako celkom dobrý krok od Microsoftu, keďže táto zmena vyzerá príjemne a trošku samotný obchod oživuje a Fluent Design prvky doňho vnášajú modernejší vzhľad.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: windowslatest.com

Aktualizácia obchodu Windows Store je už teraz dostupná pre Insiderov zahrnutých v Release Preview Ringu. Ako sa Vám pozdáva táto zmena? Dúfajme, že sa Microsoft rozhodne vniesť ďalšie Fluent Design prvky do operačného systému Windows 10 Mobile.

Zdroj: windowslatest.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre