APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

WhatsApp zvyšuje otravný limit, ktorý pravdepodobne prekážal aj vám: Čo sa zmení a ako vás to ovplyvní?

Skupinové hovory v rámci platformy WhatsApp budú o niečo príjemnejšie.

Komunikačná platforma WhatsApp sa neustále vylepšuje a nové funkcie prináša používateľom rad za radom. Okrem nových funkcií sa však vylepšujú aj tie súčasné, ktoré máme dlhodobo k dispozícii. Teraz prichádza na rad navýšenie otravného limitu, ktorý možno prekážal aj vám a teraz sa s ním nebudete musieť potýkať v takej miere, ako tomu bolo v minulosti. Ide o navýšenie limitu počtu osôb pri vytváraní skupinového hovoru, ktoré sú čoraz častejšie využívané medzi používateľmi WhatsAppu. Sociálna sieť si uvedomuje, že limity pre používateľov nie sú úplne ideálnym riešením a ako nás informuje portál wabetainfo.com, tak zvýšenie otravného limitu už registrujú prví používatelia.

WhatsApp nám umožní zavolať do skupiny 15-tich ľudí naraz

Ak ste sa niekedy pokúšali zavolať svojim priateľom hromadne či vytvoriť skupinu pre pracovné hovory s kolegami, tak ste pravdepodobne na WhatsAppe narazili na limit. Doteraz ste totiž mohli skupinové hovory prebiehať len pre siedmych ľudí, resp. toto bol počet ľudí, ktorí mohli skupinový hovor zahájiť. WhatsApp pritom limitoval celý skupinový hovor pre 32 ľudí, pričom ďalší používatelia sa mohli pripojiť do už existujúceho hovoru. Teraz sa však limit pre započatie hovoru navyšuje.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
WhatsApp titulka (2)
Zdroj: oasisamuel / Shutterstock.com

Keby ste sa rozhodli zavolať svojim priateľom, už dnes by niektorí používatelia mohli zavolať až v rámci 15 kontaktov. Celkový počet účastníkov hovoru sa pritom nenavyšuje. WhatsApp bude aj naďalej využívať limit pre celkový počet používateľov služby, ktorí budú súčasťou skupinového hovoru. Celkovo teda budeme môcť vytvoriť skupinu pre hovor až 32 ľudí, no na začiatku sa môže pripojiť 15 používateľov. A kedy začneme registrovať navýšenie limitu aj v našich smartfónoch?

Nový limit už evidujú prví používatelia

V sučasnosti WhatsApp vypúšťa navýšený limit už pre prvých používateľov, ktorí môžu zahajovať väčšie skupinové hovory. Očakávame, že sa v najbližších dňoch vylepšenie skupinových hovorov dotkne všetkých používateľov. Ak aj vás teda otravoval počiatočný limit pri skupinových hovoroch v rámci WhatsAppu, už čoskoro si budete môcť aspoň trochu vydýchnuť. Je však možné, že aktuálne máte vyšší limit k dispozícii vo vašom účte už aj vy.

WhatsApp aplikacia_titulka
Zdroj: oasisamuel / Shutterstock.com

WhatsApp pritom v poslednej dobe zavádzal viacero zmien, pričom spomenúť musíme najmä to, že zrušil možnosť automatickej deaktivácie účtu napísaním na podporu so zadaním telefónneho čísla. Táto možnosť totiž spôsobovala problémy používateľom, pričom ktotokoľvek mohol nahlásiť aj vaše číslo. Ak by ho totiž niekto nahlásil, váš účet na WhatsAppe by sa mohol jednoducho odstrániť. Tento problém by však už nemal pretrvávať.

Praktizujete skupinové hovory v rámci WhatsAppu? A čo poviete na navýšený limit, využijete ho? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close