WhatsApp testuje funkciu, ktorú uvítajú všetci, ktorí využívajú hlasové správy

WhatsApp služba by mohla v dohľadnej dobe ponúknuť funkciu, ktorá umožní zrýchliť prehrávanie hlasových správ.

WhatsApp hlasove spravy
Zdroj: WhatsApp, flaticon

Ak patríte medzi ľudí, ktorí preferujú hlasové správy namiesto klasických, a zároveň využívate službu WhatsApp, tak máme pre vás dobré správy. Podľa publikovaných informácií portálom WABetaInfo, vývojári služby pracujú na funkcii zrýchlenia prehrávania zvukových správ.

Používatelia budú mať k dispozícii 3 rýchlosti prehrávania

Túto funkciu si všimli redaktori portálu v rámci BETA programu TestFlight v priebehu posledných dní. Podľa aktuálnych správ, používatelia budú mať k dispozícii celkovo tri možnosti rýchlosti prehrávania. Prvou je zachovanie pôvodnej rýchlosti, druhou je 1,5-násobné zrýchlenie a tretia možnosť ponúkne 2-násobné zrýchlenie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Ako môžete vidieť nižšie v náhľadoch, tak k zrýchleniu prehrávania správy dôjde potom, ako používateľ klikne na ikonu profilu odosielateľa správy.

„WhatsApp pracuje na 3 rôznych rýchlostiach prehrávania hlasových správ v aplikácii WhatsApp pre Android. Dnes sú rovnaké snímky obrazovky prevzaté z aplikácie WhatsApp pre iOS. Táto funkcia je vo vývoji.“ píše sa v statuse nižšie.

Ako môžete vyššie čítať, tak funkcia je aktuálne vo vývoji, a to ako pre Android, tak aj pre iOS platformu. Druhým dychom však treba dodať, že dnes nie je presne známa informácia, kedy funkcia bude dostupnou v komerčnej verzii aplikácie. Môžu to byť ako dni, či týždne, tak aj mesiace.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre