WhatsApp prinesie užitočnú funkciu, s ktorou ste sa doposiaľ pravdepodobne ešte nestretli. Uvítate ju?

WhatsApp zavedie čoskoro nový režim, ako budeme môcť odosielať správy s multimediálnym obsahom, ako sú fotografie, či videá.

WhatsApp tmave rozhranie uvodny obrazok
Zdroj: WhatsApp

Služba WhatsApp je aktuálne jednou z najpopulárnejších služieb na zasielanie a prijímanie správ na svete s užívateľskou základňou viac ako 2-miliardy používateľov. Jeho vývojársky tím preto neustále pracuje na vylepšovaní funkčnosti aplikácie.

WhatsApp v sebe skrýva viacero funkcií, ktoré nie sú medzi používateľmi moc známymi. Nadchádzajúce obdobie má však priniesť niekoľko noviniek, ktoré aplikácii chýbajú ako soľ. Ide napríklad o možnosť využívania služby na viacerých zariadeniach súčasne bez toho, aby muselo byť hlavné zariadenie pripojené k internetu. Najnovšie zahraničný portál WABetaInfo informuje o ďalšej funkcii, ktorá by mala byť uvoľnenou v jednej z nasledujúcich aktualizácií, píše portál.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Používateľ bude môcť odoslať fotografie, ktoré bude možné zobraziť iba jeden raz

Ide konkrétne o špeciálnu metódu odosielania multimediálneho obsahu, akými sú fotografie, či videá. Tie bude môcť používateľ poslať v režime „vidieť iba raz“.

Ako môžete vidieť v náhľade nižšie, tak WhatsApp umožní odoslanie fotografií, resp. videí, ktoré adresát správy bude môcť otvoriť iba raz. Rovnako portál píše, že odosielateľ bude mať k dispozícii informáciu o tom, či fotografia, resp. video, bolo už adresátom správy videné, alebo nie.

WhatsApp odoslanie fotografie ktoru mozno zobrazit oba raz
Zdroj: WABetaInfo (Twitter)

„WhatsApp vydá funkciu, ktorá vám umožní posielať fotografie a videá, ktoré je možné zobraziť iba raz. Budete tiež môcť overiť, či príjemca otvoril médium.

Táto funkcia bude k dispozícii v budúcej aktualizácii #WhatsApp pre Android, iOS a Web / Desktop.“ píše WABetaInfo.

Novinka ako taká by mala byť dostupnou naprieč smartfónmi, tak aj naprieč počítačovou verziou aplikácie. Momentálne však presné načasovanie uvoľnenia aktualizácie s novou funkciou nepoznáme. Nemalo by to však trvať dlho.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre