WhatsApp pre počítače v BETA verzii dostáva nový vzhľad. Takto môžete nový vzhľad aplikácie vyskúšať hneď teraz!

WhatsApp prostredníctvom BETA programu sprístupnil nový vzhľad aplikácie.

WhatsApp na pocitaci
Zdroj: Vosveteit.sk

Hoci prvý polrok bol pre službu WhatsApp nie najideálnejším a to najmä v súvislosti so zmenou podmienok používania služby, tak v posledných týždňoch sa službe dostáva čoraz viac pozitívnej pozornosti. Dôvodom sú nielen nové funkcie, ako napríklad možnosť využívania služby na viacerých zariadeniach súčasne bez toho, aby musel byť váš smartfón online, ale aj rôzne opatrenia, ktorých cieľom je zvýšenie zabezpečenia ochrany súkromia. Za spomenutie stojí napríklad pripomenúť pripravovanú funkciu „Moje kontakty okrem…“, ktorá umožňuje zamedziť konkrétnym osobám, aby pristupovali k informáciám, ako napríklad, kedy ste boli naposledy online, vidieť vašu profilovú fotografiu a podobne.

WhatsApp BETA dostáva nový vzhľad rozhrania aplikácie

Najnovšie sa služba WhatsApp dostáva do pozornosti v súvislosti s novou aplikáciou pre počítače. Tá totiž prešla výraznými vizuálnymi zmenami a nebojíme sa povedať, že WhatsApp konečne dostal „šaty z tohto storočia“. Druhým dychom treba dodať, že nový vzhľad je zatiaľ dostupný len prostredníctvom BETA verzie aplikácie, ktorú si však môžete do svojho zariadenia stiahnuť prostredníctvom oficiálneho Microsoft obchodu, kde je aplikácia už dostupnou.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
WhatsApp Beta
WhatsApp Beta
Developer: WhatsApp Inc.
Price: Free

Prihlásenie sa do aplikácie prebieha bežným spôsobom. Potom, ako stiahnete aplikáciu do svojho počítača, tak vás vyzve na to, aby ste oskenovali kód. Vo WhatsApp aplikácii pre váš smartfón následne kliknite na tri zvislé bodky a zvoľte možnosť Prepojené zariadenia a následne vyberte možnosť Prepojiť zariadenie. V ďalšom kroku oskenujte kód prostredníctvom vášho telefónu, ktorý vám zobrazila desktopová verzia aplikácie WhatsApp BETA. Po zosnímaní kódu po pár sekundách dôjde k načítaniu vašich četov v rozhraní BETA verzie aplikácie.

Ako vyzerá nové rozhranie aplikácie WhatsApp, sa môžete pozrieť v náhľade nižšie.

WhatsApp BETA_Desktop_nove rozhranie
Zdroj: Vosveteit.sk

Mimochodom, ak v počítači už máte nahranú aplikáciu WhatsApp, tak potom, ako nainštalujete BETA verziu aplikácie, tak nedôjde k jej premazaniu. Je teda len na vás, ktorú verziu aplikácie si neskôr necháte a budete naďalej používať.

Ako sa vám pozdáva nový vzhľad aplikácia, páči sa vám? Dajte nám vedieť nižšie v komentároch.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre