Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

WalkingPad R1 Pro od Xiaomi – najkompaktnejší domáci bežecký pás aktuálne kúpite za historicky najnižšiu cenu

Najpopulárnejší bežecký pás od Xiaomi je opäť ešte lacnejší. Na e-shope Geekbuying.com ho môžeš momentálne uchmatnúť z EÚ skladu.

Spoločnosť Xiaomi sa už roky venuje vývoju a výrobe najrôznejších tovarov od spotrebnej drobnej elektroniky až po veľké domáce spotrebiče do domácnosti. Do svojho portfólia pred pár rokmi čínsky gigant zaradil aj vlastné značky zamerané na športové vybavenie. Jednou z nich je aj značka WalkingPad, ktorá je dobre známa na trhu s domácimi bežeckými pásmi. Bežecké pásy WalkingPad patria medzi najkompaktnejšie kúsky na trhu, pričom ponúkajú pre bežného človeka viac než len postačujúce parametre. Ich najväčšou výhodou oproti bežným bežeckým pásom je však mimoriadne nízka cena. Jeden z najlepších modelov od Xiaomi, WalkingPad R1 Pro, si totižto momentálne môžete zaobstarať už za 399,21 eur s bezplatným doručením z EÚ skladu

WalkingPad R1 Pro za 399,21 eur s kupónom „WKPADR1PRO“ nájdete TU!

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Poobedný tréning, či maratón priamo v obývačke? Žiaden problém.

xiaomi walkingpad r1 pro
Zdroj: Geekbuying

Bežecký pás WalkingPad R1 Pro je vďaka svojim mimoriadne kompaktným rozmerom zrejme najlepšia voľba z dnešnej ponuky na trhu. Pás bezproblémovo poslúži ako náhrada za prechádzky, umožní prácu za standing deskom s neustálym pohybom, no zároveň aj zabehnutie si v naozaj dobrom tempe v akomkoľvek počas v pohodlí domova. 

xiaomi walkingpad r1 pro 6
Zdroj: Geekbuying

Vďaka rozmerom 150 x 72 x 13,5 cm v rozloženom stave a 98 x 72 x 15,5 cm v zloženom stave ho zmestíte naozaj kdekoľvek v domácnosti. Zmestí sa pod väčšinu gaučov, postelí, ale aj do šatníka. Pri presúvaní v rámci domova určite prídu vhod aj zabudované kolieska na jednom konci, ktoré uľahčujú presun. 

xiaomi walkingpad r1 pro 5
Zdroj: Geekbuying

Najzásadnejším parametrom pri výbere bežeckého pásu je však maximálna rýchlosť, ktorú domáci pás zvládne. Spodná hranica je v tomto prípade na úrovni 0,5 km/h, čo sa hodí napríklad pri práci za standing deskom. Maximálna rýchlosť je však na úrovni až 10 km/h. Pri prepočítaní na bežecké tempo tak pás zvláda bežné tempo 6 min/km. Pre väčšinu amatérskych bežcov sa jedná o ideálnu tréningovú rýchlosť, ktorú je možné udržiavať aj v pohodlí obývačky. 

Treba spomenúť, že pás WalkingPad R1 Pro je vyrobený zo zliatiny hliníka, ktorá zaručuje vysokú nosnosť na úrovni až 110 kg. Rám v sebe ukrýva zloženú rukoväť s klasickou poistkou, pričom do rukoväte si môžete aj šikovne odložiť váš smartfón. Čo sa ovládania týka, pás umožňuje až 3 spôsoby ovládania výkonu, respektíve rýchlosti. K dispozícii je diaľkový ovládač, aplikácia KS Fit, ale aj automatický režim. Ten virtuálne rozdeľuje bežecký pás do 3 zón, ktoré rozpoznávajú, či chcete zrýchľovať, spomaliť, alebo udržiavať aktuálne tempo. 

WalkingPad R1 Pro za 399,21 eur s kupónom „WKPADR1PRO“ nájdete TU!

Domáci bežecký pás WalkingPad R1 Pro momentálne nájdete v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. Pri využití zľavového kupónu „WKPADR1PRO“ môže byť váš už za 399,21 eur s bezplatným doručením. Doprava je v tomto prípade riešená z európskeho skladu, čím sa vyhnete aj ďalším poplatkom ako clo a DPH. 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close