ANDROIDAPLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Vyskúšajte si týchto 7 užitočných aplikácií pre Android smartfóny od slovenských vývojárov, ktoré vyčnievajú nad konkurenciou #2

Pozrite si týchto 7 slovenských Android aplikácií pre Váš smartfón, ktoré v obchode Google Play vyčnievajú nad konkurenciou.

Približne týždeň dozadu sme Vám priniesli tip na 7 užitočných aplikácií od slovenských vývojárov. Na základe pozitívnych reakcií sme sa rozhodli Vám priniesť pokračovanie. A preto sme si pre Vás nižšie pripravili ďalších 7 aplikácií slovenského pôvodu, ktoré vyčnievajú nad konkurenciou.

7 užitočných aplikácií od slovenských vývojárov

Idem Hore

Idem Hore môže byť pre Vás veľmi užitočnou aplikáciou v prípade ak sa chystáte na turistiku. Aplikácia združuje informácie o počasí na horách z viacerých zdrojov, vrátane aktuálnych výstrah. Okrem toho pomocou aplikácie sa môžete presvedčiť na vlastné oči, aké počasie je vo viacerých turistických destináciách pomocou živých prenosov.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Najlepsie slovenske android aplikacie_Idem Hore
Zdroj: Vosveteit.sk
Idem Hore - Počasie na horách
Idem Hore - Počasie na horách
Developer: palicka
Price: Free

ParkDots

Ďalšia šikovná aplikácia, ktorá by Vám nemala chýbať v o Vašom smartfóne, obzvlášť keď idete do neznámeho mesta, je ParkDots. Aplikácia ponúka prehľad parkovacích miest, a to ako platených, tak aj bezplatných. Okrem toho je možné prostredníctvom aplikácie si aj zakúpiť parkovací lístok. Aplikácia zároveň ponúka aj dodatočné informácie, napríklad povolenú dobu státia na parkovacom mieste, maximálnu cenu parkovania, otváracie hodiny parkovacích domov a podobne.

Najlepsie aplikacie pre Android_ParkDots
Zdroj: Vosveteit.sk
ParkDots
ParkDots
Developer: ParkDots
Price: Free

Menučka

„Keď si hladný, tak to nie si ty“. Počuli ste už túto vetu? Určite áno. A  práve preto by sme Vám radi dali do pozornosti ďalšiu aplikáciu Menučka, vďaka ktorej nájdete vo vašom okolí reštaurácie, vrátane obedových menu, ako aj cien. Okrem toho, aplikácia ponúka veľmi prehľadný filter, vrátane vyhľadávaní reštaurácií vo Vami zadanej lokalite.

najlepsie android aplikacie_menucka
Zdroj: Vosveteit.sk
Menucka.sk
Menucka.sk
Developer: Sisteo, s.r.o.
Price: Free

CityLife

Ďalšia aplikácia, ktorá vyčnieva nad ostatnými je CityLife.sk. Jedná sa o  mobilnú aplikáciu združujúcu udalosti ako sú napríklad koncerty, program kín, program divadiel a podobne vo Vašom okolí. Ak teda neviete, čo budete napríklad najbližší piatok robiť, tak pomocou tejto aplikácie je možné, že nájdete na to odpoveď.

CityLife_najlepsie Android aplikacie (1)
Zdroj: Vosveteit.sk
Citylife.sk
Citylife.sk
Developer: CITYLIFE.SK
Price: Free

Svetobežka

Svetobežka je ďalšou aplikáciou z  kategórie užitočných. Jedná sa o aplikáciu, ktorú využijete hlavne v prípade vycestovania do zahraničia. Používateľom slúži na to, aby v krízových situáciách vedeli, čo majú robiť (napr. v prípade straty dokladov,…). V rámci aplikácie zároveň nájdete aj informačné centrum, vrátane kontaktov na slovenské pobočky úradov.

Najlepsie android aplikacie od slovakov_svetobezka
Zdroj: Vosveteit.sk
Svetobežka
Svetobežka
Developer: MZVEZ SR
Price: Free

Pivovary

Aplikácia pivovary prináša zoznam pivovarov naprieč viacerými krajinami. V  databáze ich aktuálne nájdete stovky. Aplikácia je však zaujímavá aj z iného uhľad pohľadu, okrem zoznamu pivovar totiž ponúka aj používateľské recenzie, ktoré Vám prezradia, či sa oplatí alebo neoplatí navštíviť nejaký pivovar.

najlepsie android aplikacie_pivovary
Zdroj: Vosveteit.sk

Ideme Vlakom

Ideme Vlakom je ďalšou užitočnou aplikáciou, ktorá v posledných mesiacoch prešla výraznými zmenami k lepšiemu. Aplikácia slúži na vyhľadávanie vlajkových spojov. Okrem nájdenia spoja však ponúka aj podrobný rozpis cesty, možnosť zakúpenia lístku, ako aj prehľad o aktuálnych meškaniach.

najlepsie aplikacie pre Android_ideme vlakom
Zdroj: Vosveteit.sk
Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close