Vyskúšajte nové rozšírenie pre Microsoft Edge, ktoré automaticky blokuje otravné pop-up reklamy

Zdroj: vlastný

Natívny prehliadač operačného systému Windows 10 – Microsoft Edge, po dlhšej dobe dostáva ďalšie rozšírenie. Nové rozšírenie nájdete v obchode Microsoft Store pod názvom Popup Blocker. Ako už z jeho názvu vyplýva, ide o jednoduchý ale praktický adblock softvér, ktorý ale narozdiel od druhých, blokuje iba tie najotravnejšie pop-up reklamy.

Popup Blocker neponúka zrovna najväčšie možnosti, no ide o praktickú náhradu klasického Adblocku alebo iným podobným rozšíreniam. Nové rozšírenie ponúka 4 možnosti blokovania. Presnejšie ide o úplné zablokovanie/povolenie vyskakovacích reklám, otvorenie vyskakovacej reklamy v novom okne prehliadača a poslednou možnosťou je presmerovanie aktuálnej stránky na stránku inzerenta.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: Microsoft Store

V obchode Microsoft Store momentálne nájdeme niečo málo cez 70 rozšírení pre prehliadač Microsoft Edge. Redmondská spoločnosť už tento problém viackrát vysvetľovala a najlepším argumentom je zrejme pokus o vytvorenie dokonalého a bezpečného ekosystému. To avšak nezabraňuje vývojárom vytvárať nové a naozaj bezpečné rozšírenia a nedostatok rozšírení je tým pádom samozrejme spojený aj s nedostatočnou motiváciou samotných vývojárov.

Ostáva nám len dúfať, že sa Microsoft v budúcnosti posnaží vývojárov ešte viac motivovať. Aké rozšírenia pre prehliadač Microsoft Edge používate Vy? Dajte nám vedieť dole do komentárov. Rozšírenie Popup Blocker pre prehliadač Microsoft Edge si môžete stiahnuť prostredníctvom tlačidla nižšie.

Popup Blocker
Popup Blocker
Developer: Bermet
Price: Free

Zdroj: windowslatest.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre