Filmy a seriálySpravodajstvo

Vyberáme 5 noviniek z Netflixu, ktoré stoja za pozriete. Tieto filmy a seriály určite neprehliadnite!

Netflix neustále pridáva do ponuky nové filmy. Ktoré stoja za to?

Rozmýšľate čo s načatým večerom? Netflix sa stále drží ako jedna z najpopulárnejších streamovacích platforiem a ponúka naozaj obrovské množstvo rôznych filmov a seriálov.

Možno siahnete po overenej komédií, no prečo neskúsiť jednu z noviniek, ktoré Netflix ponúka? Služba neustále pridáva nové filmy a seriály a preto sme pre vás vybrali 5 najzaujímavejších noviniek z ich dielne, ktoré služba pridala na platformu v týchto dňoch.

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

The Days

Od Netflixu prichádza miniséria podobná skvelému Černobyľu. The Days sa zameriava na katastrofu z roku 2011, kedy došlo k havárii jadrovej elektrárne Fukušima. Miniséria vás prevedie troma rôznymi uhlami pohľadu, vďaka ktorým získate jedinečnú perspektívu na katastrofu. Seriál vás prevedie pohľadom japonskej vlády, korporačných organizácií a ľudí, ktorí riskovali život v snahe katastrofu dostať pod kontrolu. Vďaka týmto trom uhlom pohľadu získate lepšiu predstavu o tom, čo sa v elektrárni skutočne odohralo.

Scoop

Ďalší seriál z produkcie Netflixu vás zavedie do novinárskeho prostredia. Sledovať budete osud mladej žurnalistky Jaruti Pathak, ktorej život sa obráti na ruby kvôli systému, ktorý z nej spravil to čím je dnes. Otázkou ostáva, či sa chaosu podvolí alebo bude bojovať. Čaká vás poriadne dramatický dej, ktorí mnohí prirovnávajú k rovnako fantastickému thrilleru SCAM.

Extraction 2

Pokračovanie úspešného filmu, v ktorom si zahral Chris Hemsworth. Film pokračuje v príbehu Tylera Rakea, ktorý len tak tak prežil poslednú misiu v Bangladéši. Prvý film Extraction predstavil nebojácneho žoldniera Tylera Rakea, ktorý pracoval pre čierny trh. Rake sa dostal na najnebezpečnejšiu misiu svojho života, v rámci ktorej musel zachrániť uneseného syna medzinárodného zločineckého bossa. Čo ho čaká ďalej? Hlavným lákadlom je bezchybné herecké obsadenie a napínavý akčný film, ktorý vám nedá vydýchnuť od prvej minúty až po záverečné titulky.

Arnold

Kto by nepoznal kulturistu a filmovú hviezdu Arnolda Schwarzeneggra? Netflix si pre vás pripravil seriál, ktorý sleduje Arnoldov život od jeho obdobia kulturistiky, cez hollywoodsku éru až po jeho obdobie kalifornského guvernéra. Nahliadnuť tak môžete do radostí a strastí jeho súkromného a rodinného života.

Take Care of Maya

Dokumentárny film Take Care of Maya sleduje osud deväťročnej dievčiny menom Maya Kowalski, ktorá trpí mimoriadne vzácnou chorobou. Maya sa do nemocnice dostala v roku 2016 a netrvalo dlho, aby sa nielen jej život obrátil naruby. Aby toho totiž nebolo málo, okrem vzácnej choroby sa objavili problémy s výchovou dievčaťa, ktoré sa ocitlo v opatere štátu, zatiaľ čo rodičia robili všetko preto, aby sa dostala domov. Príbeh rodiny Kowalských dokument rozpráva ich vlastnými slovami, ktoré zmenia to, ako sa pozeráte na zdravotnú starostlivosť pre mladistvých.

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close