Vlajková loď od Xiaomi Redmi je na spadnutie. Riaditeľ Redmi hovorí: „…môžete upustiť od vašich predstáv…“

Xiaomi Redmi X
Zdroj: XiaomiToday.it

Spoločnosť Redmi potom ako sa osamotnila od spoločnosti Xiaomi urobila vo svete mobilných telefónov celkom veľký humbug. Predstavila zariadenie Redmi Note 7 a krátko nato zariadenie Redmi Note 7 Pro. Zariadenia sú zaujímavé z viacerých uhľov pohľadu, ale tou ich „naj“ vlastnosťou je fotoaparát, ktorýv cenovej kategórii okolo 200€ jednoducho nemá obdobu. Neskôr CEO spoločnosti Redmi rozvíril diskusiu o vlajkovej lodi s procesorom Qualcomm Snapdragon 855, ktorému mnohí dávajú predčasne prívlastok „najdostupnejší“. O zariadení sme v skutočnosti toho moc nepočuli, okrem niekoľkých neoverených informácií.

Vlajková loď Redmi je na ceste

Najnovšie, CEO spoločnosti Redmi, Lu Weibing, v spojitosti s očakávanou vlajkovou loďou, od ktorej mnohí očakávajú high-end špecifikácie v kombinácií s dostupnou cenou povedal:

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

„…môžete upustiť od vašich predstáv…“

Týmito slovami dal jasne najavo, že vlajková loď od spoločnosti Redmi je na ceste. Otázkou je teda nie či bude, ale kedy. Možno však predpokladať, že sa tak stane už čoskoro.

Dávnejšie, CEO spoločnosti zdôrazňoval, že v ich prípade, pomer cena:výkon nebude nikdy výpovednou hodnotou. Doslova povedal:

„…Nikdy sme si nemyslíme, že spotrebná elektronika je luxus. Nikdy nepoužívame cenu na definovanie kvality našich výrobkov…“

Zdroj: via Gizmochona.com

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre