Video Downloader Professional pre Microsoft Edge je dostupný vo Windows Store | APLIKÁCIE

Zdroj: vlastný

Používate prehliadač Microsoft Edge? Pred pár mesiacmi by ste preň moc rozšírení nenašli, no v poslednej dobe sa s rozšíreniami preň zrejme roztrhlo vrece. Len prednedávnom boli do Windows Store pridané rozšírenia Enhancer for Youtube a GetThemAll. Pred pár dňami sa v obchode objavilo ďalšiu, vcelku užitočné rozšírenie pre Microsoft Edge s názvom Video Downloader Professional.

Toto rozšírenie je známe z konkurenčných prehliadačov Chrome alebo Firefox. V obchode s rozšíreniami pre prehliadač Chrome dostal až 136497 recenzií a používa ho takmer 3,5 milióna zákazníkov.

Zdroj: videodownloaderultimate.com

Prečo by ste si toto rozšírenie mali stiahnuť?

Video Downloader Professional pre Microsoft Edge umožňuje ľahké sťahovanie videí z rôznych stránok ako YouTube alebo Vimeo. Po stiahnutí videí ich môžete veľmi ľahko pridať do rôznych zoznamov, z ktorých si môžete videá kedykoľvek pozerať bez toho, aby ste museli navštíviť danú stránku.

V čom je toto rozšírenie lepšie oproti ostatným podobným rozšíreniam?

Toto rozšírenie ponúka možnosť stiahnuť video v hocijakom rozlíšení, v ktorom je na danú stránku nahraté. Pokiaľ nemáte dostatok miesta na disku, alebo proste vaše zariadenie nedisponuje Full HD displejom, nemusíte si sťahovať videá vo Full HD rozlíšení. Jednoducho si stačí vybrať kvalitu, v ktorej chcete video pozerať a následne video stiahnuť.

Pokiaľ máte záujem o stiahnutie tohto rozšírenia stačí kliknúť na tlačidlo pod článkom. Aplikácia je dostupná zadarmo, avšak pokiaľ chcete sťahovať videá v najvyššej kvalite, je potrebné zaplatiť a stiahnuť si aplikáciu Video Downloader Ultimate z tohto odkazu.

Zdroj: vlastný

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre