Build 16232 pre Windows 10 prináša funkcie z Fall Creators Update

Zdroj: vlastný

Tentokrát si Microsoft prichystal dobré správy aj pre Insiderov v Slow Ringu. Najnovší dostupný build 16232 pre Windows 10 (Slow Ring) prináša zaujímavé funkcie, ktoré prídu spolu s jesennou aktualizáciou Fall Creators Update. Microsoft pridával a stále pridáva nové funkcie do buildov pre Insiderov zahrnutých vo Fast Ringu. Posledný build (16237) pre Fast Ring vyšiel len včera, pre viac informácii kliknite sem. Vymoženosti, ktoré sme zatiaľ videli iba v buildoch pre Fast Ring, sú konečne dostupné aj pre Insiderov v Slow Ringu.

Zdroj: mspoweruser.com

Čo všetko prináša build 16232 pre Slow Ring?

Prvou novinkou ktorú prináša nový build je Fluent Design, ten nájdeme vo viacerých častiach systému, ako Centrum akcií alebo v ponuke Štart. Vylepšením prešiel aj prehliadač Microsoft Edge. V prehliadači bolo vylepšené zobrazenie na čítanie, spolu s ďalšími drobnými opravami a vylepšeniami. Zmenou prešla aj digitálna asistentka Cortana, ktorá ponúka viacero nových funkcií, napríklad ako čítanie textov z obrázkov alebo novú funkciu Cortana Lasso. ďalej sa zmeny týkajú aplikácie My People, nový Story Remix vo fotkách alebo nová emoji klávesnica. Do Slow Ringu konečne zavítala aj úplne nová klávesnica s podporou písania ťahaním prstu po klávesnici.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Najnovší build pre Windows 10 (Slow Ring) naozaj prináša množstvo nových a zaujímavých funkcií. Pokiaľ ste Insider a ste zahrnutý v Slow Ringu, určite neváhajte a stiahnite si aktualizáciu čo najskôr.

Zdroj: mspoweruser.com

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre