Valentínsky výpredaj! Získajte najnovší MS Office 2021 a Windows 11 za špeciálnu cenu po obmedzený čas

Využite Valentínske zľavy. Počas ktorých môžete svojmu blízkemu kúpiť nový softvér, Windows 11, Office 2021 a ďalší softvér za zvýhodnenú cenu.

valentinska ponuka Windows
Zdroj: Godeal24

Pri kúpe nového počítača mnohí z nás siahnu po zariadení bez operačného systému. Dôvodom je najmä cena, ktorá v prípade počítača bez OS býva častokrát výrazne nižšou. Následne hľadáme vhodný operačný systém, či siahame po rôznych alternatívach, ako je napríklad pirátsky softvér. S týmto typom softvéru nebudete mať problémy len vy, ale najmä váš počítač, ktorý nemusí pracovať tak, ako by mal. Dôvodom je, že ide o modifikovaný softvér neautorizovanou stranou.

V tom lepšom prípade nebude len riadne fungovať a v tom horšom, môžete prísť aj o dáta, prípadne môžete do svojho zariadenia nainštalovať spolu s operačným systémom aj škodlivý softvér v dôsledku čoho si poškodíte váš počítač. Dovoľte nám dať vám preto do pozornosti ponuku e-shopu Godeal24, prostredníctvom ktorej sa vyhnete problémovému softvéru a zároveň získate trvalú licenciu na Windows alebo Office za veľmi nízku cenu. Žiadne obchody, žiadni sprostredkovatelia, žiadna podpora fyzických médií, nižšie náklady a bežné legálne softvérové ​​kľúče za najdostupnejšie ceny.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Godeal24 je obchodom, ktorý globálne predáva kľúče pre operačné systémy, kancelársky softvér, herný softvér a podobne. V súvislosti s Valentínom si obchod pripravil akciu, počas ktorej môžete potešiť svoju polovičku, či niekoho koho máte radi novým softvérom za výhodnú cenu. Aktuálne môžete po obmedzený čas získať Microsoft Office 2021 len za 30,22€ namiesto 439,99€, či operačný systém Windows už od 7,24€. Rovnako vám do pozornosti dávame aj ďalší softvér, kde zľavy siahajú až do výšky 62%.

Špeciálne ceny po obmedzený čas!

Aktuálne najpopulárnejšie operačné systémy, ale aj kancelársky softvér môžete kúpiť za lákavé ceny, veď posúďte sami.

Ušetriť môžete až do 62% z pôvodnej ceny! Kúpte si Windows OS a Office ako balík s kupónom „SGO62“

Pri produktoch nižšie môžete s kupónom „SGO50“ ušetriť až do 50%

Ďalšie verzie softvéru: Všetko, čo potrebujete na vašu prácu či štúdium. Využite kupón „SGO62“

Nástroje pre váš počítač

Rovnako vám do pozornosti dávame aj ďalšie nástroje, aby ste zvýšili svoju produktivitu.

Máte otázky alebo potrebujete pomôcť?

Krátko potom, ako si objednáte tovar, tak vám príde licenčný kľúč prostredníctvom e-mailu bez toho, aby ste museli na neho čakať dni. V prípade, ak by ste mali nejaké otázky súvisiace s nákupom, tak môžete kontaktovať podporu obchodu prostredníctvom e-mailu service@godeal24.com, ktorá vám pomôže.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre