Xiaomi

V predaji sa objavila najnovšia bezdrôtová Xiaomi nabíjačka s výkonom 10W. Ako sa Vám pozdáva?

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli report o tom, že spoločnosť Xiaomi predstavila svetu novú bezdrôtovú nabíjačku. A od včerajšieho dňa sa dostala do predaja. Jedným z prvých e-shopov, ktoré ju ponúkajú je zahraničný obchod GearBest.com.

Original Xiaomi Qi Standard Wireless Fast Charger 10W

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Oproti svojmu predchodcovi priniesla niekoľko vylepšení. Hoci aj predošlá generácia sa chválila rýchlym nabíjaním tak v tomto prípade Xiaomi išlo ešte o niečo dopredu. Totiž z hľadiska výkonu si oproti predošlej generácii polepšila z 7,5W na výkon rovných 10W. Čím spoločnosť reagovala na najnovší štandard Qi Wireless, ktorý nastavila kórejský gigant Samsung so zariadením Galaxy S9.

bezdrotova nabijacka xiaomi
Zdroj: Youtube (Martijn Wester)

Okrem vylepšení po „hardwarovej“ stránke sme sa dočkali aj vylepšeného dizajnu vrátane prémiovejšieho materiálu. Reč je konkrétne o hliníkovom plášti a silikónovému materiálu, na ktorý sa pokladá telefón. Nechýba samozrejme ani výbava v podobe LED indikátorov či funkcionalít ako sú ochrana pred skratom, pred prepätím, detekcia cudzích predmetov a podobne.

bezdrotova nabijacka xiaomi 10 W
Zdroj: XiaomiToday.com

Nuž, však jeden z hlavných atribútov pri kúpe obdobného príslušenstva je cena. Tá je v tomto prípade nastavená na  prijateľných zhruba 20€.

Original Xiaomi Qi Standard Wireless Fast Charger 10W

Zdroj: vlastný via  XiaomiToday.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close