V Číne pokračuje výpredaj smartfónov a gadgetov. Tu je výber toho najlepšieho za posledné dni

Zdroj: vlastný

Leto je tu a spolu s ním prichádza aj sada zľavnených produktov na zahraničných e-shopoch. My vám teraz prinášame výber toho najzaujímavejšieho čo sa v nich objavilo v posledných dňoch.

Prvým zaujímavým produktom, ktorý nám padol do oka je Elephone EleCam Explorer Elite 4K Action Camera. Už asi ako podľa názvu tušíte, tak sa jedná o kameru, s ktorou je možné zachytiť priam bláznivé kúsky či už na cestách alebo na výletoch ba aj na dovolenke. Zariadenie ponúka možnosť nahrávania videí  v 4K kvalite ako aj možnosť fotografovania.  Potešiť vás zároveň môže aj 60fps, 12MP šošovka širokouhlým záberom až do 170 stupňov.  PS: zariadenie je aj vode odolné. Preto ak uvažujete o zaobstaraní si či už kamery do auta alebo na dovolenku tak vám odporúčame využiť zľavu takmer 30% na túto kameru.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ
Zdroj: GearBest.com

Kameru v zľave takmer 30% za niečo málo nad 50€ nájdeš tu

 

Ďalším cool gadgetom, ktorý sa rýchlo mína sú okuliare Xiaomi Play2 3D, s ktorými sa môžete ponoriť do virtuálnej reality za pár šupiek – 19€ aj spolu s poštovným.

Zdroj: GearBest.com

Okuliare prichádzajú na trh s dizajnom, ktorým ohúrite svoje okolie. Zároveň sú kompatibilné s telefónmi, ktoré majú uhlopriečku medzi 4.7“ až 5.7“. Okuliare sa ďalej môžu pochváliť pozorovacími uhlami až do 110 stupňov a skvelým tesnením, aby vám nevnikalo svetlo z vonkajšieho prostredia.  Tak čo, idete do toho?

 

VR Headset od Xiaomi za necelých 20€ nájdeš tu

 

Tretím našim typom je inteligentný náramok od známeho výrobcu Xiaomi – Amazfit A1603, ktoré je možné sparovať aj s Windows smartfónom cez neoficiálnu aplikáciu Bind Mi Band.

Zdroj: GearBest.com

Náramok prichádza nie len s novým dizajnom, ale aj presnejšími senzormi ako to bolo pri jeho predchodcovi. Tešiť sa môžete napríklad na dotykový displej, monitor tepu, 20 dňovú výdrž batérie, notifikácie, trackovanie vašej aktivity, monitoring spánku, či odolnosťou voči vode (IP67).

Zdroj: GearBest.com

Náramok nájdete momentálne vo výpredaji so zľavou viac ako 20% na odkaze nižšie.

Xiaomi chytrý náramok za 34,99€ nájdeš tu

 

Štvrtým našim tipom je smartfón značky Vernee – Thor E 4G, ktorý poteší hlavne ľudí čo potrebujú extrémnu výdrž batérie, tá totiž dosahuje viac ako 5000 mAh.

Zdroj: GearBest.com

Samrtfón ďalej ponúka 5“ HD displej, osemjadrový procesor pracujúci na takte  (pre každé jadro) 1.3GHz, 3GB operačnej pamäte RAM a 16GB úložného priestoru, ktorý je možné rozšíriť.

Zdroj: GearBest.com

Mnohých poteší aj podpora 4G, Dual Sim, 13MP kamera s technológiou automatického zaostrenia či technológia rýchleho nabíjania.

Smartfón s extrémne veľkou batériou a cenou 99€ nájdeš tu

Posledným našim tipom je smartfón Elephone P8 Mini 4G, ktorý v skutočnosti až taký mini nie je. Totiž dosahuje veľkosť úctyhodných 5“, čo je ideálna veľkosť smartónu. Displej sa môže pochváliť ostrým vykreslením obrazu, a to vďaka FULL HD rozlíšeniu a Amoled technológii. Mimochodom, predná strana zariadenia sa môže ďalej pýšiť tenkými rámčekmi okolo displeja, ale aj fotoaparátom s 16MP rozlíšením. Inými slovami, selfie fotky pri tomto smartfóne dostávajú úplne iný rozmer.

Zdroj: GearBest.com

Zadná strana sa tak isto vymyká štandardom. Na prvý pohľad totiž sú na nej netradične až dve šošovky fotoaparátu (13MP a 2MP), ktoré oceníte hlavne pri zachytávaní snímok pri zhoršených svetelných podmienkach. Dvojitý fotoaparát na zadnej strane dopĺňa ešte skener odtlačkov prstov, ktorý sa môže pochváliť odozvou v milisekundách.

Zdroj: GearBest.com

Pekný dizajn a nad priemerný displej či fotoaparát by  však nebol to pravé orechové ak by sa o chod zariadenia nestarala poriadna výpočtová technika. Pod kapotou smartfónu nájdete nie štvorjadrový, ale hneď osemjadrový procesor MTK6750T pracujúci na frekvencii 1.5GHZ, ktorému sekunduje grafických Chip Mali-T860. O multitasking zariadenia sa stará 4GB operačnej pamäte RAM spolu s úložným priestorom 64GB, ktorý je možné samozrejme rozšíriť.

Na záver, zariadenie podporuje ako 2G,3G tak aj 4G siete, nechýba ani podpora 2 aktívnych SIM kariet či množstvo senzorov. Ak vás smartfón zaujal, tak ho nájdete v limitovanej ponuka na odkaze nižšie.

Tohto krásavca v limitovanej ponuke nájdete na tomto odkaze

 

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre