OneDrive Files On-Demand je odteraz dostupný vo Windows Insider

zdroj: softisto.blogspot.com

Pred nedávnom sme vám priniesli článok o funkcii On-Demand, ktorá bola pred niekoľkými chvíľami uvoľnená pre členov programu Windows Insider – Fast Ring. Konkrétne pre tých, ktorí bežia na Build-e 16215.

Ide o funkciu, ktorá vychádza z pôvodnej OneDrive Placeholder funkcie. Jedná sa o funkciu, ktorá integruje cloudové úložisko OneDrive do systému Windows. Pomocou prieskumníka, totižto môžete prehľadávať všetky súbory na vašom disku. Máte k ním neustále prístup a samotné stiahnutie súborov príde iba v prípade, že ich chcete ďalej upravovať.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Táto funkcia je zatiaľ dostupná v programe Windows Insider ako fast ring a pre verejnosť by mala byť dostupná po vychytaní všetkých chýb. Hovorí sa, že sa ku nám dostane spolu s Windows 10 Fall Creators Update-om, ktorý má prísť v septembri.

Oficiálny popis:

  • S funkciou Files On-Demand máte prístup k všetkým súborom, ktoré máte uložené a nemusíte ich sťahovať a využívať úložisko vášho zariadenia. Všetky vaše súbory, dokonca aj online-only súbory, sú dostupné vo Windows Prieskumníkovi, tak ako každý iný súbor. Kedykoľvek budete mať možnosť otvoriť online-only súbory alebo Windows Store aplikácie pomocou nástroja Windows file picker. Keďže to funguje aj s vaším osobným, a rovnako aj s pracovným OneDrive diskom, môžete ho využívať v každodennej práci. Taktiež je kompatibilný aj s SharePoint Online team.
zdroj: winblogs.azureedge.net

zdroj: thewincentral.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre