Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Úplne nové bezdrôtové slúchadlá Xiaomi QCY T8S prichádzajú na trh s naozaj agresívnou cenovkou

Záujemcov určite poteší overený dizajn True Wireless slúchadiel, skvelá výdrž, ako aj výkonné 13 mm dynamické meniče

Slúchadlá QCY, patriace pod krídla spoločnosti Xiaomi, patria v posledných mesiacoch medzi najpopulárnejšie modely v segmente dostupných bezdrôtových slúchadiel. Unikátne True Wireless slúchadlá od tejto značky spájajú kvalitné a najmä overené technológie, pričom si zachovávajú dostupnú cenovku. Nie je tomu inak ani v prípade najnovšieho modelu Xiaomi QCY T8S, ktorý prichádza na trh s overeným dizajnom, technológiami a naozaj exkluzívnou cenovkou iba 24,99 eur

Slúchadlá QCY T8S za skvelých 24,99 eur nájdeš na Cafago.com

Odoberajte Vosveteit.sk aj cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Nové Xiaomi QCY T8S

Výrobca opäť siahol po overenom semi in-ear dizajne, ktorý nie len ulahodí takmer každému oku, ale zároveň umožňuje použitie lepších technológií v samotných slúchadlách. Kvalita zvuku či zážitok z počúvania hudby pritom nie je nijako potlačený. 

qcy t8s 2
Zdroj: Cafago

Hlavnými prednosťami slúchadiel QCY T8S sú bezpochyby až 13 mm dynamické meniče, ktoré spoločne s pokročilým audio kodekom HD AAC zabezpečujú naozaj dokonalý výsledok. Počítať tak môžete so silnými basami a vyváženými výškami za naozaj akýchkoľvek podmienok. 

qcy t8s menice
Zdroj: Cafago

Už akousi klasikou slúchadiel QCY je ich náramne dlhá výdrž na jedno nabitie batérie. Model QCY T8S za svojimi súrodencami nijako nezaostáva, práve naopak. Aj napriek výkonnejším meničom si stále zachoval kvalitnú výdrž na úrovni minimálne 12 hodín počúvania hudby. Samotné slúchadlá pritom vydržia zhruba 3 až 3,5 hodiny na jedno nabitie, pričom nabíjací box umožňuje 4 plné nabitia

Slúchadlá QCY T8S ďalej disponujú aj overenou technológiou ovládania dotykom priamo na slúchadlách, ktorú si zamilujete. Ovládanie je intuitívne a naozaj jednoduché, nebudete si musieť na nič zvykať. Veľkou výhodou je aj zabudovaný senzor pre sledovanie vytiahnutia slúchadiel z uší. V takom prípade dochádza ku automatickému pozastaveniu prehrávaného média. 

qcy t8s
Zdroj: Cafago

Vylepšený model QCY T8S však prichádza oproti predchodcovi so zásadnou novinkou, ktorou predbieha aj väčšinu konkurencie. Vďaka pripojeniu Bluetooth 5.0 a špeciálnemu „hernému režimu“, dokážete znížiť latenciu slúchadiel na naozaj skvelých 65 ms. V praxi to teda znamená, že aj pri pozeraní videí, filmov, alebo hier nebude evidovať žiadne oneskorenie. 

Slúchadlá QCY T8S za skvelých 24,99 eur nájdeš na Cafago.com

Nové bezdrôtové slúchadlá Xiaomi QCY T8S aktuálne nájdete v skvelej ponuke na e-shope Cafago.com za 24,99 eur. Pri objednávke však nezabudni uplatniť zľavový kupón „CC653“.

Pridajte si Vosveteit.sk do svojho informačného kanála Google News.
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close