SpravodajstvoXiaomi

Unikol dizajn, cena i výbava modelu Xiaomi 12: Tento model Xiaomi predstaví už o pár dní!

Xiaomi 12 prinesie skvelú výbavu, očakávame však navýšenie ceny. A ak budú tieto informácie pravdivé, dočkáme sa kompaktného modelu!

Len pár dní nás delí od predstavenia modelu Xiaomi 12 na domácom trhu v Číne. Oficiálne predstavenie by malo prebehnúť už každou chvíľou, keďže čínsky gigant plánuje predstaviť svoje vlajkové lode pre rok 2022 ešte v decembri tohto roka. Veľmi pravdepodobným dátumom je 28. december tohto roka. Už teraz však unikajú rôzne informácie ohľadom týchto pripravovaných modelov. Najnovšie nám tak portál Xiaomitoday.it prináša pohľad na pripravovaný základný model zo série ako i jeho cenu a čiastočnú výbavu. Ste zvedavý, ako bude vlajková loď od Xiaomi pre rok 2022 vyzerať? Poďme sa na to pozrieť spoločne!

Základnému modelu zo série Xiaomi 12 neodoláte

Ako všetci dobre vieme, séria Xiaomi 12 bude pozostávať z viacerých modelov. Aktuálne sú potvrdené a rysujú sa tri modely. Jedným z nich je základný model, ku ktorému sa budú viazať dnešné úniky. Na druhú stranu však Xiaomi plánuje predstaviť i model Xiaomi 12X či Pro verziu základného modelu. Kompaktný Xiaomi 12X má priniesť menší displej a i keď úniky tvrdia, že sa tieto špecifikácie viažu k základnému modelu, nechali by sme otvorenú i možnosť, že dnešné rendery a špecifikácie budú patriť menšej verzii.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Tak či tak displej pripravovaného modelu bude mať veľkosť 6.2″ s rozlíšením Full HD+. Keď si veľkosť displeja porovnáme s minuloročným 6.81″ AMOLED displejom u Mi 11, pochopíte, prečo tento model tipujeme ako kompaktný Xiaomi 12X. Rozmery tohto pripravovaného modelu zo série Xiaomi 12 sú 152.7 x 70.0 x 8.6 mm. Ohľadom modelu ďalej vieme, že získa tri 50-megapixelové snímače, z ktorých bude jeden makro a druhý ultraširoký.

Unikla cena i rendery modelu

Medzi uniknuté informácie ohľadom modelu Xiaomi 12 patrí i jeho cena. Tá v prepočte vychádza na približne 800€, teda v porovnaní s minuloročným Mi 11 je o niečo vyššia. Predstavenie modelu na globálnom trhu očakávame približne v marci, no v Číne smartfón uvidíme už o pár dní. Ak vás však zaujíma, ako bude smartfón vyzerať, môžete sa pozrieť na rendery smartfónu. A ak sa dobre zapozeráte, môžete si všimnúť, že sa Xiaomi predsa len vrátilo k staršiemu dizajnu modelu Mi 10T.

Xiaomi 12 render
Zdroj: Xiaomitoday.it

Čo poviete na model z radu Xiaomi 12? Myslíte si, že s touto veľkosťou nakoniec naozaj pôjde o kompaktný model Xiaomi 12X? Nech je to ako chce, myslíme si, že s takouto výbavou ide o veľmi vydarený model. Nakoniec nezabudnime poznamenať, že očakávame i prítomnosť približne 5000mAh batérie. K nemu pribudne i rýchlonabíjanie s výkonom viac ako 100W.

Pozdáva sa vám takýto model zo série Xiaomi 12? A kúpili by ste si ho alebo vám zatiaľ stačí niektorý starší model? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close