APLIKÁCIE A HRYNávody

Týmto jednoduchým spôsobom získate informácie o stave vašej batérie na akomkoľvek smartfóne!

Získajte všetky štatistiky o stave vašej batérie jednoducho na jednom mieste vďaka dostupnej aplikácii pre všetky smartfóny v Obchode Play.

Všetkým z nás je jasné, že s postupom času a starnutím smartfónu sa i batéria degraduje. Prichádza o svoju pôvodnú kapacitu a i keď sa tento proces dá oddialiť niekoľkými metódami, je i tak nevyhnutný. Ak sa však o náš smartfón chceme naozaj správne starať a priniesť mu starostlivosť, ktorú potrebuje pre dlhšiu výdrž, mali by sme o našej batérii vedieť čo najviac. A narozdiel od smartfónov od spoločnosti Apple, smartfóny s operačným systémom Android neponúkajú prehľadné rozhranie pre štatistiky o stave našej batérie. Tie sa však dajú jednoducho zistiť vďaka aplikácii Electron.

Zistite o svojej batérii viac a predĺžte jej životnosť

Ak vás zaujíma, akú skutočnú kapacitu batérie má váš smartfón i po niekoľkých mesiacoch či rokoch používania, chcete vedieť, koľko kapacity batérie vám ešte ostáva na používanie, no nielen v percentách alebo sa vám len zdá, že sa váš smartfón prehrieva, stačí otvoriť aplikáciu Electron. Všetky tieto informácie o vašom smartfóne má k dispozícii táto aplikácia. Nemusíte tak zdĺhavo hľadať štatistiky vo vašom smartfóne, ktoré často nejde nájsť inak ako len cez kódy.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Všetky štatistiky ponúka aplikácia prehľadne v niekoľkých oknách, ktoré sú k dispozícii okamžite po otvorení aplikácie.  Jedinou podmienkou pre zobrazenie údaju o aktuálnej maximálnej kapacite batérie, je plné nabitie smartfónu po stiahnutí aplikácie. Ku informácií ohľadne reálnej kapacity batérie, sa dostanete až o absolvovaní niekoľkých nabíjacích cyklov.

Dostupnosť aplikácie v Obchode Play

Aplikácia Electron je úplne bezpečná aplikácia dostupná zadarmo v Obchode Play, ktorá sa môže stať vaším verným spoločníkom a pomocníkom pre váš smartfón. Ďalšou výhodou tejto aplikácie je jej možnosť prepínania režimov medzi tmavou a svetlou témou. Takýmto štýlom tak môžete ušetriť viac energie vášho smartfónu s AMOLED displejmi a pridať aplikácii trochu na kráse s menej úspornými IPS LCD displejmi. Neváhajte teda a stiahnite si túto aplikáciu čo najskôr.

Electron: battery health info
Electron: battery health info

Využívate nejakú aplikáciu pre starostlivosť o vašu batériu? Alebo má váš smartfón zabudované štatistiky o batérii? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close