Tyčový vysávač Proscenic P12 – špičkový sací výkon a mimoriadne tichý chod za bezkonkurenčnú cenu

Vysávanie nemusí nutne znamenať naťahovanie sa s nespratným vysávačom s dlhou hadicou. Alternatívou môže byť pohodlný tyčový vysávač.

proscenic p12 nadstavce-min
Zdroj: Geekbuying.com

Upratovanie domácnosti zrejme nepatrí medzi najobľúbenejšie voľnočasové aktivity väčšiny z nás. Aj tento úkon však nemusí byť spojený s negatívnymi pocitmi. Tie sa častokrát vynárajú už pri pohľade na vysávač, ktorého manipulácia nie je vždy najjednoduchšia. Nehovoriac o siahodlhej hadici, ktorá sa neustále škrie o nábytky, dvere a steny. Prečo v dnešnej dobe nesiahnuť po kvalitnom tyčovom vysávači? V prípade vybraných výrobcov a modelov nehovoríme ani o žiadnej obrovskej investícii, samozrejme, v porovnaní s bežnými vysávačmi. Takýmto cenovo dostupným modelom je aj obľúbený multifunkčný model Proscenic P12. Bezproblémovo poslúži ako plnohodnotná náhrada bežného vysávača v každej domácnosti. Cenovo pritom vďaka aktuálnym zľavám na e-shope Geekbuying.com vychádza na skvelých 133,00 eur!

Proscenic P12 – vhodná alternatíva do bežnej domácnosti

Srdcom tyčového vysávača Proscenic P12 je vylepšený bezkartáčavý motor so sacím výkonom na úrovni až 120 AW, čo v praxi znamená sací tlak až 33 kPa. Ide o maximálny sací výkon, ktorý je pri prevádzke dostupný v režime maximálneho výkonu. Ten je však určený len na tie najnáročnejšie nečistoty a povrchy ako sedačky, koberce a pod. Pri bežnej prevádzke sa tak bezproblémovo zaobídeš aj s režimom nižšieho výkonu, čo v skratke znamená menšiu hlučnosť a samozrejme, dlhšiu výdrž batérie.

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

proscenic p12 hlavica-min
Zdroj: Geekbuying.com

Silnou stránkou vysávača Proscenic P12 je skvelá sada všestranných násadcov priamo v balení, ktoré umožňujú multifunkčné použitie vysávača na všetkých „frontoch“ v domácnosti, či aute. Technologicky najpokročilejšia je, pochopiteľne, hlavná kefa určená pre bežné vysávanie. Tá je vybavená skvelou technológiou zabraňujúcou zamotávaniu chlpov a vlasov do útrob kefy. Pri vysávaní sa tak nemusíš naťahovať s čistením a vyslobodzovaním nečistôt z hlavice vysávača.

proscenic p12 podsvietenie-min
Zdroj: Geekbuying.com

Samozrejme, v dnešnej dobe nesmie v technologicky vybavenom vysávači chýbať špičkový filtračný systém. V tomto prípade hovoríme o pokročilej 5-stupňovej filtrácii. Počas vysávania je tak domácnosť zbavená nie len bežných nečistôt a prachových častíc, ale i alergénov a iných mikročastíc. Pre tých najprecíznejších je dostupné aj zelené LED podsvietenie hlavice, ktoré vyniká najmä v tme. V takomto prípade je možné identifikovať naozaj všetky mikronečistoty v domácnosti a zabezpečiť tak maximálnu čistotu.

A prečo sme toľkokrát spomínali, že vysávač je možné považovať za plnohodnotnú náhradu bežného domáceho vysávača? Tento aspekt totižto nebýva často úplnou samozrejmosťou. Veľká časť cenovo dostupných vysávačov je totižto limitovaná kapacitou batérie či veľkosťou zbernej nádoby. V prípade modelu Proscenic P12 sú však oba parametre viac než postačujúce pre bežné potreby domácnosti. Na jedno nabitie vydrží až skvelých 60 minút, pričom nádobu s objemom 1,2 litra tak rýchlo určite nenaplníš.

Tyčový vysávač Proscenic P12 momentálne nájdeš v skvelej akciovej ponuke na e-shope Geekbuying.com. K dispozícii je nie len zľavnená cena vďaka bleskovému výpredaju ale aj dodatočný zľavový kupón „8OC5TKMLEO“. Cenovku tak zrazíš na konečných 133,00 eur! K dispozícii je aj bezplatná doprava z lokálneho EÚ skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo a DPH.

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy

Komentáre