Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Tyčový vysávač 2 v 1 Xiaomi Dreame V9 je opäť dostupný v európskom sklade za bezkonkurenčnú cenu

Hľadáš toho správneho "parťáka" na upratovanie bytu, domu, či interiéru auta? Ak áno, máme pre teba skvelý tip

Vysávanie je činnosť, ktorú väčšina chlapov nemá rada. Teda ak sa nejedná o upratovanie našich áut, kde sa cítime ako ryby vo vode.  Práve preto by sme Vám radi dali do pozornosti tyčový vysávač od spoločnosti Xiaomi, model Dreame V9, ktorý môže byť Vašim plnohodnotným pomocníkom ako v domácnosti tak aj v aute, keďže sa dá premeniť aj na výkonný a zároveň kompaktný ručný vysávač. Skvelou správou je, že práve tento vysávač je momentálne dostupný v akciovej ponuke na e-shope TomTop.com za skvelých 182,30 eur s bezplatným dodaním z nemeckého skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov

Tyčový vysávač Xiaomi Dreame V9 za skvelú cenu nájdeš na TomTop.com

Odoberajte Vosveteit.sk cez Telegram a prihláste sa k odberu správ

Vysávač zaujme hneď z viacerých uhľov pohľadu. Začnime však výkonom, ten je pre všetkých z nás rozhodujúci. Vysávač Dreame V9 dokáže totiž vyvinúť saciu silu do 20,000 Pa. Aby sme to rozmenili na drobné, tak táto sacia sila si dokáže poradiť s väčšinou bežnej špiny, od prachu, cez vlasy, až po nie tak bežný a väčší odpad. 

Xiaomi Dreame V9 Sacia sila
Zdroj: produktová fotografia

Okrem toho vysávač disponuje až 5-stupňovou HEPA filtráciou, ktorá dokáže odfiltrovať 99,99% alergénov a prach od veľkosti 0,3 mikrónu, ktorý sa drží v nádobe bez toho, aby sa dostal do motora vysávača.

Xiaomi Dreame V9 HEPA Filter
Zdroj: produktová fotografia

Vysávanie nemusíte prerušovať, šťavy máte dostatok na celý dom

Vysávač zároveň disponuje batériou dodávanou spoločnosťou Samsung s kapacitou 2,500mAh, ktorá sľubuje v energeticky úspornom režime výdrž 60 minút, ktorý je vhodný na bežné vysávania bytu či domu. Vysávač samozrejme možno prepnúť aj do „nadštandardného“ módu, napríklad v aute keď budete čistiť chlpy od psa, ktoré sa z pravidla po dlhšej dobe stávajú jeho „neodlúčiteľnou súčasťou“.

Xiaomi Dreame V9 bateria
Zdroj: produktová fotografia

Čistiaca hlavica a ďalšie vybavenie

Čistiaca hlavica je navrhnutá pre väčšinu druhov nečistôt, od prachu až po vlasy, ktoré bývajú jednou z najotravnejších súčasti „bordelu“. Poznajú to hlavne majitelia robotických vysávačov, kde okrem vyprázdňovania nádobky treba pravidelne čistiť aj kefu od vlasov. Táto otravná činnosť však v prípade vysávača Xiaomi Dreame V9 odpadáva. Hlavica je totiž upravená špeciálnou povrchovou úpravou, vďaka ktorej sa vlasy nenavíjajú okolo valčeka.

Xiaomi Dreame V9 hlavica
Zdroj: produktová fotografia

Z hľadiska výbavy je tento vysávač dodávaný s radou nadstavcov, ktorú oceníte pri čistení rôzneho bordelu. Napríklad, v balení nájdete prachový štetec, ktorú využijete pri odstraňovaní prachu z povrchov ako sú obrazovky a podobne,ďalej, štrbinový nadstavec, vďaka ktorému sa dostanete do úzkych priestorov, napríklad medzi sedadlom v aute a dverami a ďalšie.

Xiaomi Dreame V9 balenie
Zdroj: produktová fotografia

Aby sme nezabudli, nádoba na odpad má kapacitu 0,5 litra. Vyčistíte ju jednoduchým stlačením gombíka, prostredníctvom ktorého z neho uvoľníte špinu a nečistoty. 

Xiaomi Dreame V9 nadoba na odpad
Zdroj: produktová fotografia

Ak sa vám tyčový vysávač Xiaomi Dreame V9 pozdáva, nezabudnite navštíviť e-shop TomTop.com, ktorý ho má v ponuke už za 182,30 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu a to bez akýchkoľvek ďalších poplatkov navyše (žiadne clo a DPH).

Tyčový vysávač Xiaomi Dreame V9 za skvelú cenu nájdeš na TomTop.com

Prihláste sa k odberu správ z Vosveteit.sk cez Google správy
Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close